İşte en meşhur diyetler!

Fazla kilolarına savaş açan kişiler tarafından başvurulan diyet yöntemleri arasında en çok tercih edilenler aç kalmadan kilo verme imkânını sağlayanlar oluyor. İşte en ünlü diyetler…

İşte en meşhur diyetler!
Matiste Paris - İstanbul'un deri tasarımlarıyla şıklığınız tamamlanacakKapalı Çarşı’ nın içinde açılan “Matiste Paris-İstanbul” etkileyici, göz alıcı, kışkırtıcı deri tasarımlarıyla sizi büyüleyecek.
Yüz gençleştirmede yeni trend radyo dalgalarıEstetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi Op.Dr.Naci Çelik konu hakkında bilgiler verdi.
Ünlü babalar ve kızları Açev için karşı karşıyaDünya Kadınlar Günü'nde, iş ve spor dünyasının başarılarıyla öne çıkan babaları, kızlarıyla birlikte yeşil sahaya çıkacaklar!
Böbreklere iyi gelen kırmızı şifaGenellikle çayını tüketmeye alışkın olduğumuz kızılcık böbrek sağlını destekliyor.
Çocuklar için ev hamburgeri yapımı1 yaş sonrasındaki çocuğunuz için hem sağlıklı hem eğlenceli hamburger tarifi...
Trend diyetlerde doğru sanılan 6 yanlışHisar Intercontinental Hospital Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Karacanoğlu’ndan popüler diyet mitlerini öğrendik.
Evlilikte yapılan hatalarİlişkiler konusunda farklı bakış açılarını yansıtan yazılarıyla dikkat çeken Uzman Hipnoterapist, Sosyolog ve Psikolog Gani Eser bu kez evlilikler konusunda görüşlerini açıkladı.
Evimizin baş tacı kadınlar içinTepe Home, hayatta olma sebebimiz, sadece evimizi değil geleceğimizi de güzelleştiren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor.
Rudolf’un zarif bir teklifi varDünyaca ünlü şef Rudolf Van Nunen, yılların deneyimini aktardığı restoranında kadın ruhuna dokunmaya hazırlanıyor.
PEMBE BLOG
1/8

Özellikle kadınların korkulu rüyası olan fazla kilolar ile baş etmede en çok kullanılan yöntemlerin başında spor ve diyet yapmak geliyor. Kendilerini daha iyi ve sağlıklı hissetmek için diyetlere başvuranların ise işi hiç kolay değil. Çünkü bu kez de savaşmaları gereken şey; bir yığın diyet içerisinde kendilerine en uygun olanı bulmak. İnternet sayesinde kolayca ulaşılan diyetlerin çeşitliliği, kilo vermek isteyenlere yardımcı olurken kafalarını da bir hayli karıştırıyor. Bu manzara karşısında diyetten soğuyan ve hatta daha yolun başındayken pes edenlerin sayısı, başarılı bir şekilde diyetlerin sonunu görenlere oranla çok az. Uzmanlar, “Sağlığın ve zindeliğin korunması için gerekli beslenme düzeni” olarak tarif edilen diyetlerin, ruh ve beden sağlığına göre değiştiğini söylerken kilo vermek isteyenler dünya genelinde en çok ilgi gören diyetleri birbiri ardına uyguluyor.İşte en meşhur diyetler şöyle;

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.