İşte ligin ilk yarısındaki derbi tarihleri

Spor Toto Süper Lig'de milli aranın ardından devam edecek olan yarışta kalan haftaların programı açıklandı. Süper Lig'in 6. haftasındaki Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi 24 Eylül Pazartesi saat 21.00'de, 11. haftadaki Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ise 2 Kasım Cuma günü saat 21.00'de oynanacak. Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil edecek Galatasaray tam 5 kez cuma günü Süper Lig maçı oynayacak.

AA
09 Eylül 2018 - 13:03 | Son Güncelleme: 09.09.2018 - 14:34 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Süper Lig » İşte ligin ilk yarısındaki derbi tarihleri

2018-2019  Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 5-17 haftalarının müsabaka programı açıklandı.

Süper Lig'in 6. haftasındaki Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi, 24 Eylül Pazartesi saat 21.00'de oynanacak. 11. haftadaki Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ise 2 Kasım Cuma günü saat 21.00'de oynanacak.

İşte ligin ilk yarısındaki bütün derbilerin tarihleri;

6. hafta: F.Bahçe - Beşiktaş / 24 Eylül - 21.00
 
11. hafta: G.Saray - F.Bahçe / 2 Kasım | 21.00
 
13. hafta: Trabzon - F.Bahçe / 25 Kasım | 19.00
 
14. hafta: Beşiktaş - G.Saray / 2 Aralık | 20.00
 
16. hafta: Beşiktaş - Trabzon / 16 Aralık | 19.00
 
Spor Toto Süper Lig'de 5-17. haftaların maç programı şöyle:
 
5. hafta
14 Eylül Cuma: 20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom)

15 Eylül Cumartesi: 17.00 MKE Ankaragücü-Akhisarspor (Stat açıklanmadı)
20.00 Göztepe-Kayserispor (Bornova)
20.00 Beşiktaş-Evkur Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)
16 Eylül Pazar: 17.00 Demir Grup Sivasspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 4 Eylül)
17.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
20.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Çaykur Didi)
20.00 Atiker Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)
17 Eylül Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları)
 
6. hafta
21 Eylül Cuma: 20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir)
20.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye)
22 Eylül Cumartesi: 13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)
16.00 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)
23 Eylül Pazar: 16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya) 19.00 Akhisarspor-Galatasaray (Spor Toto Akhisar)
24 Eylül Pazartesi: 21.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)
 
7. hafta
28 Eylül Cuma: 20.00 Galatasaray-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Türk Telekom)
29 Eylül Cumartesi: 16.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Medical Park)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Park)
30 Eylül Pazar: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)
16.00 Göztepe-Atiker Konyaspor (Bornova)

19.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)
1 Ekim Pazartesi: 20.00 MKE Ankaragücü-Antalyaspor (Stat açıklanmadı)
20.00 Medipol Başakşehir-Evkur Yeni Malatyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
 
8. hafta
5 Ekim Cuma: 20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
6 Ekim Cumartesi: 13.30 Kayserispor-Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Aytemiz Alanyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)
7 Ekim Pazar: 13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Demir Grup Sivasspor (Yeni Malatya)
18.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)
19.00 Akhisarspor-Trabzonspor (Spor Toto Akhisar)
20.30 Atiker Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)
 
9. hafta
19 Ekim Cuma: 20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom)
20 Ekim Cumartesi: 13.30 Kasımpaşa-Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Yeni 4 Eylül)
21 Ekim Pazar: 13.30 Çaykur Rizespor-Atiker Konyaspor (Çaykur Didi)
16.00 MKE Ankaragücü-Evkur Yeni Malatyaspor (Stat açıklanmadı)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Göztepe-Beşiktaş (Bornova)
22 Ekim Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Medical Park)
 
10. hafta
26 Ekim Cuma: 20.00 Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
27 Ekim Cumartesi: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)
28 Ekim Pazar: 13.30 Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
18.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)
20.30 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)
29 Ekim Pazartesi: 20.00 Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar)
20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Vodafone Park)
 
11. hafta
2 Kasım Cuma: 21.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom)
3 Kasım Cumartesi: 13.30 Kasımpaşa-Antalyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Akhisarspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar)
19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
4 Kasım Pazar: 13.30 MKE Ankaragücü-Kayserispor (Stat açıklanmadı)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Trabzonspor-Bursaspor (Medical Park)
5 Kasım Pazartesi: 20.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Bornova)
20.00 Demir Grup Konyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni 4 Eylül)
 
12. hafta
9 Kasım Cuma: 20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya)
10 Kasım Cumartesi: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Göztepe (Erzurum Kazım Karabekir)
13.30 Atiker Konyaspor-MKE Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediye)
16.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)
19.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
11 Kasım Pazar: 13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)
18.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)
19.00 Antalyaspor-Akhisarspor (Antalya)
20.30 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park)
 
13. hafta
23 Kasım Cuma: 20.00 Galatasaray-Atiker Konyaspor (Türk Telekom)
24 Kasım Cumartesi: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Antalyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Stat açıklanmadı)
25 Kasım Pazar: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Çaykur Rizespor (Yeni 4 Eylül)
13.30 Kasımpaşa-Evkur Yeni Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar)
19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park)
26 Kasım Pazartesi: 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova)
 
14. hafta
30 Kasım Cuma: 20.00 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi)
20.00 Atiker Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)
1 Aralık Cumartesi: 16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Antalyaspor-Göztepe (Antalya)
19.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
2 Aralık Pazar: 16.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park)
3 Aralık Pazartesi: 20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Akhisarspor (Yeni Malatya)
20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)
 
15. hafta
7 Aralık Cuma: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)
8 Aralık Cumartesi: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)
16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Medical Park)
19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom)
9 Aralık Pazar: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Akhisarspor-Fenerbahçe (Spor Toto Akhisar)
10 Aralık Pazartesi: 20.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Stat açıklanmadı)
20.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
16. hafta
14 Aralık Cuma: 20.00 Göztepe-Bursaspor (Bornova)
15 Aralık Cumartesi: 13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi)
13.30 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül)
16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
16 Aralık Pazar: 13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya)
16.00 Kayserispor-Akhisarspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)
17 Aralık Pazartesi: 20.00 Fenerbahçe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Ülker)
 
17. hafta
22 Aralık Cumartesi: 13.30 MKE Ankaragücü-Göztepe (Stat açıklanmadı)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
23 Aralık Pazar: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kayserispor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park)
16.00 Bursaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom)
24 Aralık Pazartesi: 20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)
20.00 Akhisarspor-Atiker Konyaspor (Spor Toto Akhisar) 
 
 
 
 
 
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • Zenit1 - 1Schalke 04121dk
  • İspanya-Bosna-Hersek21:45
  • SS Jeanne Arc Le Port-Besancon FC13:30
  • Sainte Genevieve-AS Sainte-Suzanne15:00
  • Versailles-AS Dragon15:00
  • Sarreguemines FC-Metz15:00
  • Auch Football-GFC Ajaccio15:00
  • Raon L Etape-Bourg en Bresse Peronnas15:00
  • US Salinieres Aigues Mortes-Marignane/Gignac FC15:00
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX