Magazin
23.02.2003 - 00:00 | Son Güncelleme: 23.02.2003-0:00

İşte mankenlerin gerçek ücretleri

Bir ajans sahibi, mankenlerin uçuk fiyatlar istediğini iddia edip, "Firmalar bu ücretleri az gösterdiği için çoğu az vergi ödüyor" dedi

Sitene Ekle
MANKENLERİN İstanbul içi, İstanbul dışı olarak ayrı ücretler istediğini de kaydeden ajans sahibi, iddialarını şöyle bitirdi: "İstanbul dışında masraflar firmaya ait. Mankenlere verilen yüksek fiyatlar ajans sahipleri tarafından ya gösterilmiyor ya da çok az gösteriliyor. Bu nedenle mankenler Maliyeye az vergi veriyorlar." ADININ açıklanmasını istemeyen bir ajans sahibi mankenlerin dudak uçuklatan ücretler aldığını ileri sürdü. Deniz Akkaya, Çağla Şıkel, Yasemin Kozanoğlu gibi medyatik mankenlerin dolarla çalıştığını söyleyen ajans sahibi, Şenay Akay, Ayşe Hatun Önal gibi diğer ünlü mankenlerin de Türk lirası karşılığı tanıtıma çıktıklarını belirtti. Hangi manken ne alıyor? Dolara endeksliler: Çağla Şıkel: İstanbul içi 2 bin 500, dışı 3 bin dolar.Yasemin Kozanoğlu: İstanbul içi 2 bin, İstanbul dışı 2 bin 500 dolar.Duygu Ulaş: İstanbul içi 600, İstanbul dışı bin dolar. Deniz Akkaya: İstanbul içi 4 bin, dışı 4 bin 500 dolar. TLye endeksliler: Asuman Krause: İstanbul içi 2, dışı 3 milyar.Ayşe Hatun Önal: İstanbul içi 2, İstanbul dışı 2.5 milyar.Aysu Kayacı: İstanbul içi 2.5, İstanbul dışı 3 milyar.Selin Toktay: İstanbul içi 2.5, İstanbul dışı 3 milyar.Tuğba Özay: İstanbul içi 2, İstanbul dışı 3 milyar.Cansu Dere: İstanbul içi 2.5, İstanbul dışı 3 milyar.Tuğçe Kazaz: İstanbul içi 2.5, İstanbul dışı 3 milyar.Tuğba Altıntop: İstanbul içi 1.5, İstanbul dışı 2 milyar.Aysu Baçeoğlu: İstanbul içi 1.5, İstanbul dışı 2 milyar. Şenay Akay: İstanbul içi 3, dışı 4 milyar.
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi YarışmasıYüzüncü Yıl Üniversitesi hangi ilimizdedir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Sorumluluklar varBugün ne yapılabilir ? Özellikle sabah saatlerinde ve günün ilk yarısında daha özenli ve sorumlu olmak gerekebilir.
©Copyright 2003 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.