12.10.2018 18:58 | Son Güncelleme:

Son Dakika: Arda Turan ve Berkay arasındaki kavganın görüntülerine ulaşıldı

Gündemi sarsan o anların görüntülerine sadece Kanal D Ana Haber ulaştı.

Başakşehirli milli futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin’in bardaki kavgası ve ardından hastanede yaşananların görüntüleri bu akşam Buket Aydın’la Kanal D Haber’de yayınlandı.

 Kanal D Haber istihbarat şefi Emrullah Erdinç’in ulaştığı görüntülerde o gece yaşananlar saniye saniye görülüyor…

Emirgan'daki eğlence mekanında Arda Turan şarkıcı Berkay Şahin'in burnuna kafa attı. Saatler sabaha karşı 06.21’i gösterirken mekandan önce Berkay çıktı. Görüntülerde kavgada burnu kırılan Berkay Şahin, sinirle elindeki şişeyi hızlıca yere atıyor.

Berkay'ı barın dışındakiler  sakinleştirmeye çalışıyor.... Ama şarkıcı el işaretiyle, uzak durmalarını istiyor. Hatta eğlence merkezinin işletmecisi Umut Evirgen de şarkıcının yanına gidiyor. Berkay'ın yanındakiler, şarkıcıyı caddenin karşısındaki otobüs durağına doğru götürüyor.

ARDA TURAN AYAKTA DURMAKTA ZORLUK ÇEKİYOR

Herkes Berkay Şahin'i sakinleştirmeye çalışırken bu kez saatler 06.22 gösterdiğinde kameranın açısına Trabzonsporlu milli futbolcu Burak Yılmaz giriyor. Yılmaz'ı kapıdaki görevliler durdurmak istese de başarılı olamıyor. O da Berkay Şahin'in yanına doğru ilerliyor.

Burak'tan tam 1 dakika sonra bu kez saatler 06.23 gösterdiğinde kavganın diğer tarafı milli futbolcu Arda Turan, kameranın açısını giriyor.

Ayakta durmakta zorluk çeken milli futbolcuyu etrafında bulunun 8 kişi durdurmakta zorluk çekiyor. Turan otobüs durağında bekleyen Berkay’ın yanına gitmek istiyor ama yanındakiler ikilinin sokakta kavga etmemesi için büyük çaba harcıyor.

Hatta devreye oyuncular Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak giriyor. Onlar da Arda Turan ile konuşarak, milli futbolcuyu sakinleşmeye çalışıyor.

Saatler 06.25'i gösterdiğinde durakta burnu kırık halde bekleyen Berkay taksiye bindiriliyor ve hastaneye götürülüyor. Futbolcu Arda Turan da, şarkıcı Berkay'ın hastaneye gittiğini öğrenince, aynı hastaneye doğru yola çıkıyor.

HASTANEDE NELER YAŞANDI?

Saatler 06: 24’ü gösterirken Turan hastaneye geldi. Yanında kardeşi Okan Turan vardı. Kapıdan girişi sırasında, Arda'nın belindeki kabarıklık dikkat çekti. Bir eliyle, silah olduğu sanılan kabarıklığı tuttu. Diğer eliyle de perdelemeye çalıştı. İkili seri adımlarla içeri girdi.

Tam iki dakika sonra, kameranın saati 06:26:31 'i gösterirken, Berkay Şahin ve Arda Turan, hastanenin check-up servisinde kadraja girdi.

İkili bir koltuğa oturdu. Sohbet etmeye başladı. Arda verdiği ifadeye göre, özür diledi. Berkay’ın eşiyle ilgili bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. O sırada hastane personeli de içeçek servisi yaptı.

SİLAH DEFALARCA EL DEĞİŞTİRDİ

Tam 18 dakika sonra,  saatler 06:44: 01 'i gösterirken, Berkay ve Arda arasındaki tartışma hararetlendi. Arda ifadesinde belirttiği gibi, yanında getirdiği silahı, namlusuna mermi sürerek sehpanın üstüne attı. "Bana inanmıyorsan bu silahla istediğini yapabilirsin" dedi

Şarkıcı Berkay, o silahı sehpadan aldı. "Daha fazla rezilliğe gerek yok" diyerek yanlarındaki koltuğun üstüne attı. Silah defalarca koltukta yer değiştirdi. Saatler 06:47:51'i gösterirken, şarkıcı Berkay ifadesine göre Arda'ya hatalı olduğunu ve özür dilemesi gerektiğini söyledi. Bunun üstüne Arda sinirlendi. Silahı bir kez daha aldı. Ve yere tek el ateş etti. İkili o sırada yalnızdı. Kameranın da kör noktasındaydı. Yerden seken mermi, hastane içindeki bir Printer'e saplandı. Silah sesine rağmen odaya kimse gelmedi.

Ancak Berkay ile Arda arasındaki tartışma bir kez daha hararetlendi. Yaklaşık 5 dakika boyunca tartışan ikili, yine geldikleri yoldan birlikte yürüyerek, hastanenin check-up servisinden çıktı.

Saatler 07:07 'yi gösterirken, Arda kalabalık bir grupla birlikte hastanenin acil servis kapısında görüldü. O grubun içinde olan şarkıcı Murat Dalkılıç da kolunu Arda Turan'ın omzuna attı. Hastaneden çıkış yaptı. Berkay ise yanında koruması ve hastane görevlileri ile birlikte check-up servisine geri döndü. Arda'nın ateş ettiği yeri gösterdi. Onlarla birlikte merminin kovanını aradı. O kovan daha sonra polisin olay yerinde yaptığı incelemede bulundu.

Bu habere ifade bırak
  • 8Mutluyum
  • 7Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 42Kızgınım
  • 2Üzgünüm
Toplam Oy59