27.09.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 27.09.2017-2:30 A-A+

İSTİHBARAT AKŞAMI'Söz’, ‘İsimsizler’ ve ‘Kayıtdışı’... Pazartesi akşamı ekranda istihbarat, operasyon ve küresel güçler gecesi yaşanıyor. ‘İsimsizler’in özel kuvvetlerine şehir pek yaramadı galiba. ‘Söz’den, “Tezkere geçecek, Suriye’ye gireceğiz” mesajı verildi. Türkmen köylerine operasyon sahneleri pek ‘zayıftı’. Biz, Suriye görüntülerini haberlerde izliyoruz. Adı geçen köylere operasyon görüntüleri de verilmişti. Aslını takip etmiyorlar mı? Zaten en büyük sorunumuz bu aksiyon durumları. ‘Kayıtdışı’, dolu bir ekiple diziyi oturtmaya çalışıyor. Çekim tarafı tamam da, hâlâ senaryodan beklentiler karşılanmış değil. “Ne anlatmak istiyor?” sorusunun cevabı tam gelmiyor. Sürprizler mevcut ama o ‘Kayıtdışı’nın heyecanı hâlâ içimize işleyemiyor.

Ali Kemal’in babası kim?

‘Kayıtdışı’ndan bir ayrıntı... Ali Kemal, kardeşleriyle babalarının mezarı başında geçmişe gidiyor. “Ali Kemal, kardeşlerin sana emanet. Hayatta her şey olabilir. Onlara sen sahip çıkacaksın” sesi duyuluyor. Babanın omuzlarını görüyoruz. Ali Kemal, iki kardeşi Nejat ve Esra’ya sarılıyor. Masanın üzerinde pankartlar, duvarda ‘Bu İş Yerinde Grev Var’. Baba, 12 Eylül öncesi sendikacılardan ve muhtemel solcu. Tahminim, siyasi bir cinayete kurban gitti.

EKRANIN YENİ İKİLİSİ

‘İsimsizler’de Derman (Musab Ekici) ile Yadigar (Kaya Şenocak) ikilisinin sahneleri çok farklı. Kendi başına ‘Derman ile Yadigar’ diyaloglarından oluşan başka bir dizi çıkar.

SAATİ DEĞİŞTİ AMA BU SON

Star TV’de Balçiçek İlter’in sunduğu ‘faili meçhulleri bulur, kayıplara ulaşır’ mesajlı
‘Olay Yeri’ programının saati değişti. Mesaj şu; ‘Saatini değiştiriyoruz, umudumuz var ama olmadı, bitirebiliriz.’

MEDYATİK PSİKOLOG BÖYLE OLUR!

Ekranda ağzı iyi laf yapan, duruşuyla arz-ı endam eden doktor, ekonomist, psikolog, hukukçu vs. hemen varlığını hissettirecektir. Mesela, psikolog Yeşim Akıncı... Esra Erol’dan tanıdık kendilerini. Kanal D’nin magazin programında gördüm. Hani giyimiyle formata uygundu. Dekoltesiyle dikkat çekiyordu. En son Balçiçek İlter’in programındaydı. Acaba D Magazin’e katılmak için bir mesaj mıydı? Yeni adres Kanal D miydi? 

Bilgi YarışmasıDünyamızın gaz katmanına, ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.