Farklı kültürlere ait binlerce çeşit takı ve aksesuarı hem tasarlayıp hem üreten şirket, tüm ürünlerini Dünyatakıları.com online alışveriş sitesinde satışa sunuyor…

Moda ikonu İvana Sert’in de takı kullanımında tercih ettiği Dünyatakıları.com, tarihten gelen hikayeli takıların satış adresi olma özelliğini taşıyor.Alışveriş sitesinde, her biri alanında uzmanlaşmış Kokka, Masthev ve Kafta adında üç farklı marka yer alıyor. Kokka kategorisinde, farklı dünya kültürlerinin hikayeli takıları esasına saygılı bir anlayışla tasarlanıp üretilirken; Masthev kategorisinde çağdaş çizgi mottosuyla takı ve aksesuarlar; Kafta kategorisinde ise ev veya ofiste kullanabilecek sanatsal obje ve aksesuarlar yer alıyor. 

Dünyatakıları.com, kendi markalarının dışında ülkemizin ve dünyanın özel tasarımcı ve markalarını da konuk ederek giyiminizde, evinizde ve ofisinizde tarzınızı yansıtabileceğiniz, fark yaratabileceğiniz pek çok farklı aksesuar alternatifi sunuyor.

En yeni koleksiyon; CelebrityDee

“Dünya Büyük, Kendini Göster” mottosuyla tasarlanan yeni koleksiyon için İvana Sert “Dünyatakıları.com’dan öyle bir koleksiyon seçtim ki her yaş ve stil için gece veya gündüz, yıllarca severek kullanılabilir, her kullanan kendi tarzıyla birleştirebilir” yorumunda bulundu.

Binlerce alternatiften birisi; Victoria dönemi izlerini taşıyan vintage kolyeler

İngiliz tarihinde tahtta en uzun süre kalmayı başaran kraliçelerden biri olan Victoria'nın hüküm sürdüğü 19. yüzyılın ikinci yarısı Victoria dönemi olarak anılmaktadır.

İngiliz sanayi devriminin altın çağı olan bu dönem, Avrupa'da sadece politik ve ekonomik arenalara değil, mimariye, sanata, edebiyata, mücevhereve takılara da damgasını vurmuştur. 

Victoria döneminde en çok tercih edilen çiçek motifleri, mücevherlerle birleşerek Dünyatakıları.com’da vintage sevenlerin beğenisine sunuluyor. İnci, el dekorlu porselen, altın ve gümüş kullanılarak hazırlanan tasarımlar, dönemin havasını taşıyor.