Sivas

Yerel Haber
14 Aralık 2017 - 10:29

İyi Parti'den Sesob Başkanı Köksal'a Ziyaret

SİVAS (AA) - İYİ Parti Sivas İl Başkanı Taha Çaykuş, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.

SESOB'dan yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer verilen Çaykuş, başkanlığa atandıktan sonra çalışmalara başladıklarını ve esnaf teşkilatını önemsediklerini ifade etti.

Esnafların sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunmak ve parti çalışmaları hakkında bilgi vermek amacıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini aktaran Çaykuş, Köksal’a teşekkür etti.

Siyasi partilerin esnaf teşkilatı açısından önemine vurgu yapan Köksal ise, esnaf teşkilatının bazı sorunlarının siyasiler tarafından çözüme kavuşturulduğunu kaydetti.

Her zaman esnafın sorunlarını siyasi partiler aracılığı ile gündeme taşımaya gayret gösterdiklerini, çözümünde önemli katkıları olduğunu vurgulayan Köksal, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in şahsında il ve ilçe teşkilatlarına siyasi yaşamında başarılar dileyerek, partinin hayırlı olmasını ve güzel hizmetlerde bulunmasını temenni etti.

Ziyarette, İYİ Parti Sivas İl Başkan Yardımcısı Tayyar Kaya da yer aldı.

Etiketler: Sivas, Sivas Haberleri
SivasYerel Seçim Sonuçları

Sivas Hava Durumu

13°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.