İzmir

Yerel Haber
26 Ocak 2018 - 10:35

İzmir'de Enes Batur Çılgınlığı

IHA

“Hayal mi Gerçek mi” filmi oyuncuları, ünlü YouTuber Enes Batur ve Reynmen, Point Bornova’da hayranlarıyla buluştu. Batur ve Reynmen’in binlerce takipçisi, sinema salonları önünde uzun kuyruklar oluşturdu, fotoğraf çekilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.
Sosyal medyadaki paylaşımlarında büyük ilgi gören “Hayal mi Gerçek mi” isimli film, Point Bornova’da gösterime girdi. Youtube’a yüklediği videolarla fenomen olan Enes Batur ve Reynmen, başrollerini paylaştığı “Hayal mi Gerçek mi” filmi özel gösterimi için İzmir’e geldi.
Küçük hayranları, Batur ve Reynmen ile tanışmak, fotoğraf çekilmek için büyük çaba sarf etti. Aralarında şanslı olanlar ünlü Youtuberlar ile aynı kareye girmeyi başardı. Filmin gösterime girdiği salonları tek tek gezen ikili, çocuklarla sohbet etti. Yoğun ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu belirten Enes Batur, “Filmi izleyen her insan hayatında bazı kararlar alacaktır. Herkese filmi izlemeye davet ediyorum” dedi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.