Ege

14.12.2010 - 01:00 | Son Güncelleme: 14.12.2010-21:27

İzmir’e yeni cazibe merkezi geliyor

TÜRK Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’ndan, İzmir Levent Marina Tesisleri’nin işletme hakkını 7 yıllığına kiralayan Dirinler Döküm Turizm ve Liman İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Melih Dirin, 70 yat yanaşma kapasitesine sahip marinada, şubat sonunda sekiz restoran ve kafeterya açılacağını bildirdi, “Kente, yeni ve nezih bir cazibe merkezi geliyor” dedi. İ

Sitene Ekle

AA - DHA - MUSTAFA OĞUZ İzmir DHA

şyerlerinin kiralanmasında acele etmediklerini belirten Dirin, “Türk, İtalyan, Fransız mutfağı ağırlıklı restoran ve kafeteryalarımız şubat sonunda hizmete girecek. Saat 02.00’ye kadar canlı, denizle iç içe bir yaşam bölgesi hazırlıyoruz” diye konuştu.

Radisson Blu’da ‘yoga’ günleri
ÇEŞME’DEKİ Radisson Blu Resort&Spa Otel, Cihangir Yoga Merkezi işbirliğiyle, 17-19 Aralık tarihleri arasında yoga eğitimine ev sahipliği yapacak. Uzman Zeynep Aksoy; meditasyon, aile dizimi ve başlangıç seviyesinde yoga eğitimi verecek. Aksoy; yoganın, fiziksel, ruhsal, sosyal   ve entellektüel anlamda doygunluk sağladığını, kaliteli ve sağlıklı yaşamın kapısını açtığını söyledi, “Meraklıları bekliyoruz” diye konuştu.

Soğuklar geldi ‘sahlep’ zamanı
İZMİR’DE aniden bastıran soğuklarla birlikte, sahlep, üşüyenlerin vazgeçilmezi oldu. Özellikle Tarihi Kızlarağası Hanı’ndaki mekanlarda; damla sakızlı, üzerine tarçın ve zencefil serpili, sıcacık sahlepe büyük ilgi var. Fincanı, ortalama 3 TL’den satılıyor.


Etiketler:
Müzik eserlerinin sözlerinin yazılı olduğu metine ne ad verilir?
©Copyright 2010 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.