İzmir’in yeni açık oto pazarı kapılarını açtı

Menemen’in Koyundere Beldesi’nde yer alan Ege Açık Oto Pazarı, 21 Mart Pazar günü hizmete girdi


Vedat Önen Otomotiv tarafından Menemen’in Koyundere Beldesi’nde İzmir-Çanakkale Otoyolu üzerinde kurulan Ege Açık Oto Pazarı, 21 Mart Pazar günü hizmete girdi. “Alan Kârlı, Satan Kârlı” sloganıyla yola çıkan Ege Açık Oto Pazarı, 2. el araç alım-satımı yapacaklara yıllardır bekledikleri kaliteli hizmeti sunuyor.
İki bin araç kapasiteli
İki bin araçlık kapasiteye sahip olan Ege Açık Oto Pazarı, ilgili ve güler yüzlü personeli, hijyenik, temiz kafeteryası ve ulaşım kolaylığıyla araç alım-satımında güven arayanların yeni adresi haline geldi. İlk gün olmasına rağmen 200 vasıtanın giriş yaptığı pazarda gelen birçok araç alıcı buldu.
Her pazar günü hizmet verecek olan Ege Açık Oto Pazarı’na girişlerin yarın da, açılışta olduğu gibi ücretsiz olacağı belirtildi.
Vedat Önen Otomotiv olarak yıllardır otomotiv sektöründe pazarı çok iyi bildiklerini belirten Vedat Önen Otomotiv’in Yönetim Kurulu Başkanı Semra Önen, sektörde başarılı bir marka olarak hizmet verdiklerini söyleyerek “İzmir’e ve çevresine hitap eden, alıcı ve satıcının güvenle bir araya geldiği bir oto pazarının eksikliğini gördüğümüz için İzmirlilere bu hizmeti sunmaya karar verdik” dedi.
“Hayalimiz gerçek oldu”
Semra Önen, “Ege Açık Oto Pazarı’nı, araç satmak veya almak isteyenlerin aileleriyle birlikte gelebileceği, ihtiyacı olan aracı rahatça ve uygun koşullarla bulabileceği bir ortam hayaliyle kurduk. İlk güne baktığımızda da bu hayalimizi gerçekleştirdiğimizi görüyoruz. Gelen ziyaretçilerimizin yoğunluğu ve onlardan aldığımız olumlu izlenimler bizi daha da mutlu etti. Koyundere’deki oto pazarımıza www.egeacikotopazari.com adresli internet sitesi de kurduk. Bu siteyi  ileride geliştirerek alıcı ve satıcıyı sanal pazarda da bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Oto pazarımıza tüm İzmir ve çevresindekileri alışverişe ve güzel bir haftasonu geçirmeye bekliyoruz” diye konuştu.

Milliyet iPhone uygulaması yenilendi.
Daha hızlı, daha canlı, en güncel! Yenilenen Milliyet.com.tr iPhone uygulamasını hemen indir!
iPad’i unutmadık!
iPad’inize özel Milliyet.com.tr uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.Yorum Yaz
20Yorum Başlığı:420Yorum: