Gündem
14.11.2017 - 16:09 | Son Güncelleme: 14.11.2017-23:19

Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki darbecilerin gözaltına alınma anının fotoğrafları ortaya çıktı

FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Jandarma Genel Komutanlığı'nda darbeye yönelik faaliyetlerde bulundukları belirlenen cuntacıların gözaltına alınma anlarının fotoğrafları ortaya çıktı.

Sitene Ekle

İHA

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Jandarma Genel Komutanlığının Beştepe Karargahındaki eylemlere ilişkin 244 sanık hakkında açılan davanın dosyasına, o gece kayıtta olan güvenlik kameralarına ait görüntülerin incelendiği bilirkişi raporu girdi. Raporda, Karargahtaki eylemlerin saat 21.00 sıralarında başladığı ifade edilirken, raporda yer alan fotoğraflarda, hain girişimin bastırılmasının ardından özel harekat polislerinin Karargaha giriş yaptığı görülüyor.

Elleri havada gözaltına alınan darbeciler, ifadeleri alınmak üzere emniyete götürülüyor. Güvenlik kameralarınca elde edilen bir fotoğrafta ise bir darbecinin B3 Otopark bölgesindeki havalandırmaya cep telefonunu gizlediği anlar yer alıyor. 


Bilgi YarışmasıBilardo oynanan sopaya ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Radyo ve televizyonda programları sunan kimseye ne ad verilir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX