Uşak

Yerel Haber
13 Haziran 2018 - 17:57

Jandarma Teşkilatı'nın 179. Kuruluş Yıl Dönümü

UŞAK (AA) - Uşak Valisi Salim Demir Jandarma Teşkilatı'nın Kuruluşunun 179. Yıldönümü dolayısıyla İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yalçın Baysal ve jandarma personelini kabul etti.

Vali Demir, kabulde Jandarma teşkilatının 179 yıldır hizmetine mesai menfuru gözetmeksizin devam ettiğini, vatandaşın huzur ve güvenliği için gece gündüz görevinin başında olduğunu söyledi.

Jandarma teşkilatının zaman içinde önemli ilerlemeler kaydettiğini ifade eden Vali Salim Demir, "İlk günden bugüne kadar çok ciddi mesafeler alındı. Çok ciddi gelişmeler kat edildi. Bugünden sonra da devletimizin tüm imkanları ile çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Güvenlik hizmetleri bir devlet için en önemli hizmet sektörüdür. Dolayısıyla güvenliğin sorunlu olduğu bir ülkede yapılacak olan bütün hizmetler eksik yürütülür. Ülkemizin güvenlik sektöründe daha sağlıklı daha kaliteli ve dünya standartlarında olabilmesi için devletimizin her türlü imkanlarını kullanacağız ve kullanmaya da devam ediyoruz." dedi.

Albay Baysal ise teşkilat olarak vatanın bölünmez bütünlüğü için çalıştıklarını belirtti.


UşakYerel Seçim Sonuçları

Uşak Hava Durumu

14°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.