12.07.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 12.07.2018-1:30 A-A+

‘JET SOSYETE’ MUAMMASI'Jet Sosyete' neden TV8’e geçti?’ sorusuna yanıt olarak, daha önceki yazımda şunları yazmıştım:  ‘Dizinin maliyetleri yüksek. İlk başlarda beklediğimiz izlenme oranı yakalanamadı, sonra yavaş yavaş oturdu ve seyircisini oluşturdu. Yine de yeni şartlarımıza uymadığı için, ayrıldık’ diye yazmıştım. Piyasadan Star TV’nin ödemelerde sorunları olduğu yönünde itirazlar geldi. Yine  duyduğum, ‘Jet Sosyete’ye TV8’in yanı sıra, çok izlenen diğer kanalların da teklifte bulunduğu yönünde... Bir aksilik olmazsa, ‘Jet Sosyete’, yeni sezonda TV8’de ekrana gelecek.

TEVE 2 HIZLI GELECEK

Butik yayıncılık yapma niyetiyle biliniyor Teve 2... ‘Kiraz Mevsimi’ ve ‘Medcezir’ dizilerinin tekrarlarını veriyor yaz döneminde... Son olarak akıllı bir iş yaparak, gündüz magazininin vazgeçilmez ikilisi, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ı transfer etti. Yeni sezon için çok iddialı bir reality şov düşünüyorlar. Hafta içi her gün gündüz kuşağında olacak, cumartesi akşamları eleme gerçekleşecek. Hafta sonları sinema filmleri kuşağı da yer alacak.

Ben daha fazlasını bekliyorum. Genel yayın yapanlardan farklı, ‘butik işler’in yer aldığı bir kanal olmaya müsait... Armağan Çağlayan’ın ‘Hepsi Bugün Oldu’ programı, gerçekten tam da bu tarz yayın yapan kanallar için çarpıcı bir örnekti.   

İKİ DİZİMİZ İSPANYOL KANALINI UÇURDU

En son veriler, 9 Temmuz tarihine ait... İspanyol Nova kanalı ‘Telenovelas’
dizilerde liderliğini koruyor. Biri, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’  Dijital ortamda abone sistemiyle çalışıyor. Dizinin izlenme oranı, yüzde 5.5... Karşılığı 812 bin seyirci. Günün en çok izlenen yapımı olmuş. Kanalın yüzünü güldüren bir diğer
yapım ise, ‘Kara Para Aşk’... Onun da izlenme oranı, yüzde 4 ve karşılığı 493 bin
seyirci oluyor. Gün ortalamasının üzerinde iki izlenme oranına sahip Türk dizisi,
İspanyol kanalını uçuruyor.

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.