10.10.2018 09:20 | Son Güncelleme:

Jet Sosyete 2. sezon 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yeni sezonda TV8'e transfer olan sevilen dizi Jet Sosyete, 2. sezon 1. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Kısa sürede büyük bir ilgi gören dizinin yeni sezonda ilk sürprizi Ozan Güven'in diziye katılması oldu. İşte Jet Sosyete 2. sezon 2. yeni bölüm fragmanı...

Çarşamba akşamları yayınlanacak olan Jet Sosyete, 2. sezon 1. yeni bölümüyle yine izleyenleri kırdı geçirdi. Sevilen dizinin yeni bölümüne dizinin bu sezonki ilk sürpriz olan Levent Çıkrıkçıoğlu (Ozan Güven) damga vurdu. İşte Jet Sosyete 2. sezon 2. yeni bölüm fragmanı...

JET SOSYETE 2. SEZON 1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Alara ve İlayda’nın babası Levent Çıkrıkçıoğlu (Ozan Güven,) Alara ile gittiği Karadeniz gezisinden kızların manevi ablası Kumsal ile birlikte döner. 10 yıl önce zor kurtuldukları Kumsal’ın eve tekrar dönmesi ile kızların hayatı karışır.

Levent Çıkrıkçıoğlu’nun gelişi, Özpamuk Ailesi’nin tatilini yarıda kesip dönmelerine sebep olacaktır.

Ofis çalışanlarının tatil rehavetiyle karşılaşan Levent, Cengiz’e zor zamanlar yaşatacaktır.

Yaz başında İlayda ile olan düğününden kaçan Ozan, Melike ile gizli gizli görüşmektedir. Fakat Ozan’ın yasak olan her şeye zaafı İlayda’nın da ona yasak olmasıyla tekrar ona ilgi duymasına sebep olacaktır.

Ofiste yeni çalışmaya başlayan Nazlı’nın da Ozan’a yasak olması, işleri iyice karıştıracaktır.

Şennur’un, Talip ve Yıldız’a ev almak için kredi almak istemesi ama kefil olarak Yaşar’ı seçmesi, Yaşar’ın kefillik fobisiyle birlikte ilginç sonuçlar doğuracaktır.

JET SOSYETE YENİ SEZON 2 SEZON 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Bu habere ifade bırak
  • 3Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy3