1999 yılında çekilmiş ”Being John Malkovichfilmi ile ciddi bir üne kavuşup herkes tarafından tanınan aktör ve yönetmen John Malkovich, oldukça ilginç ve bir o kadar da dikkat çekici bir projeye adım attı.

Webtekno’da yer verilen bilgiye göre 100 yıl sonraki yaşantı durumunun şimdiden bilinemediği için bu film için 3 farklı gelecek öngörüsüyle hazırlanmış farklı tanıtım videoları bulunuyor. Bu fragmanlara bakıldığında ise teknolojinin oldukça geliştiği, dünyanın yerle bir olup yıkık binalardan yeni bir doğanın yükseldiği ve teknolojinin daha mütevazi bir oranda tutulduğu bu 3 farklı fragman da gelecekte hangi durum gerçekleşmişse ona göre kullanılacakmış.

Sin City filmi ile bilinen yönetmen Robert Rodriguez ile ortak bir çalışma yürüten Malkovich, Fransa’nın oldukça köklü ve ünlü bir alkol firması ile bir araya gelerek, sinema tarihinde bir ilke imza atacak.

Gala için sadece 100 adet metal bilet hazırlandığı ve bu metal biletlerin şimdiden seçilmiş 100 kişiye kendi torunlarına bırakmaları üzere emanet edildiği söyleniyor.