Milliyet Tatil

12.06.2018 - 12:34 | Son Güncelleme: 12.06.2018-12:36

Joon ile gökyüzünde eğlence imkanı

Air France KLM grubun dijitalleşen dünyaya yönelik tasarladığı havayolu markası Joon, kişisel telefonunuzdan indireceğiniz aplikasyonu YouJoon ile yolculuk boyunca geniş bir eğlence içeriğine erişim imkanı sunuyor.

Sitene Ekle

Joon, dijital ve kişiselleştirilmiş özellikleri ile yolcularına benzersiz bir seyahat deneyimi sunuyor. Tüm uçaklarında kabin içinde eğlence sistemi YouJoon ile kişisel cihaz üzerinden uçak içi yayın akışı sağlanırken, uçuş esnasında geniş bir eğlence içeriğine ücretsiz erişim sunuyor. İzlediğiniz diziye uçuşunuz esnasında devam ederken, sevdiğiniz film, müzik, çocuk ve yetişkin programları gibi içerikleriyle YouJoon, yolcularının uçakta keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Uzun mesafe uçuşlarında ücretli seçenek olarak 3D içeriği izlemek için yolculara Skylights gözlükleri ile sanal gerçeklik sunan Joon, sürekli yenilenen içeriği ile her uçuşu farklı bir deneyime dönüştürüyor.


Etiketler: KLM, Joon, YouJoon, Air France
Uzaylı Türkücü olarak bilinen sanatçımız hangisidir?
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX