Jüpiter Yay transitinin burçlara etkisi

Jüpiter, yönettiği ve kendini iyi hissettiği Yay burcunda 13 ay boyunda kalacak. Bolluk, bereket ve genişleme gezegeni olarak bildiğimiz Jüpiter'in, dikkat edilmesi gereken tarafları da var tabii. Eğer zihniniz, hayatınız ve ruhunuz negatif çalışıyorsa, Jüpiter burayı da büyütmek için özel bir çaba gösterir. Ama zihniniz pozitife çalışıyorsa ya da içsel olarak şifalanmayı ve iyi olmayı istiyorsanız, Jüpiter önümüzdeki 13 ay bu enerjiyi hayatınıza yayar. 

Jüpiter Yay transitinin burçlara etkisi

8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 arası...

Jüpiter-Yay dönemlerinde yeni felsefelerle tanışır, evlerimizden uzaklaşıp başka ülkelere, başka evlere, başka yerlere gitmek isteriz. İletişim alanlarına daha global bakmaya başlarız. Özlem duyduğumuz insan ve olaylara yaklaşmak için özel bir motivasyon gösteririz. Haritamızda Jüpiter'in bulunduğu yere ve aldığı açılara göre de şans alanları yaratırız. 

8 Kasım 2018, hayatlarımızda bir milat niteliğindeydi. Jüpiter-Yay seyrinde, yani önümüzdeki 13 ay boyunca, çok ciddi mucizeler yakalayabiliriz.  
 

YÜKSELEN KOÇ:

YÜKSELEN KOÇ:

8 Kasım 2018'de Yay burcuna geçen Jüpiter, yükseleninizle uyum içinde olduğundan, 1 sene boyunca olumlu fırsatlarla karşılaşmanız olası. Peki bu fırsatlar hangi konularda olacak? Örneğin yurt dışı seyahatleriniz artabilir. Gördükleriniz, deneyimledikleriniz, tanıştığınız kişiler hayata bakışınızı değiştirebilir. 1 yıl sonra bugüne dönüp baktığınızda, ufkunuzun ne kadar genişlemiş, hayata bakış açınızın ne kadar değişmiş olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bununla beraber üniversiteye girmek, akademik kariyer yapmak isteyen yükselen Koçlar da önümüzdeki 1 yıl boyunca çok şanslı olacak. Gireceğiniz sınavlardan başarıyla çıkma şansınız yüksek. Medya ve yayıncılık sektöründe çalışan yükselen Koçlar, bu fırsatlardan daha çok yararlanacak. Yeni bir proje üretebilir, bir kitap yazabilir, yazdığınız kitap başka dillere çevrilebilir; yaptığınız konuşmayla, sunumunuzla büyük bir farkındalık yaratabilirsiniz. Mahkeme işleri olan yükselen Koçlar bu dönemde hukuk konularında da çok şanslı olacaklar. 
 

YÜKSELEN BOĞA:

YÜKSELEN BOĞA:

Geçtiğimiz sene Jüpiter'i evlilik ve ortaklık alanında deneyimlediniz. Birçok yükselen Boğa burcu nikah masasına oturdu, nişanlandı veya ciddi bir ilişkiye başladı. Kimileri de yeni iş ortaklıkları kurarak deneyimledi Jüpiter'i... Bu yıl ise Yay burcuna geçen Jüpiter, başta gelirleriniz olmak üzere, finansal anlamda sizi başka bir seviyeye çıkarmak için çalışacak. Yeni bir gelir kapısı bulacaksınız. Bu çalışarak kazandığınız bir para değil; tam tersi eşiniz veya iş ortağınızın sunduğu bir imkanla gelen para olacak. Bu parayı 2019 sonuna kadar biriktirmenizi öneririm... Eğer aileden kalan bir miras/toprak/gayrımenkul işiniz varsa, Jüpiter-Yay transitinde işler sizin lehinize sonuçlanabilir. Yine bu süreç içerisinde cinsel hayatınız da değişecek. Birden fazla ilişki yaşayabilme olasılığınız yüksek. 
 

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER


8 Kasım 2018'de Yay burcuna geçen Jüpiter, birçok yükselen İkizler burcunu nikah masasına oturtacak, nişanlanmasına vesile olacak veya ciddi bir ilişkiye başlaması için çalışacak. Kimi İkizler de yeni iş ortaklıkları kurarak deneyimleyecek Jüpiter'i... Halihazırda evli olan yükselen İkizler burçları ise, varsa ilişkilerindeki problemleri çözüp evliliklerini yeni bir seviyeye çıkarabilme fırsatları yakalayacaklar. Mesleği danışmanlık olan yükselen İkizler burçları, bu dönemde daha da şanslı. Deneyimlerinizi yeni bir görevde gösterecek, yepyeni iş ortaklıklarına imza atacaksınız. Tecrübeleriniz, bilgi birikiminiz insanlara yol göstermenizi sağlayabilir. 

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Geçtiğimiz sene Jüpiter'i aşk evinde deneyimlediniz. Birçok yükselen Yengeç burçları gerçek aşkı buldu, flört tecrübeleri edindi ve çocuk sahibi oldu. Şimdiyse Jüpiter-Yay geçişiyle birlikte, iş arayan yükselen Yengeç burçları, hayallerini kurdukları işe sahip olabilecekler. Günlük hayatınızın düzeni değişiyor, yoğunlaşıyor ve daha çok çalışmaya başlıyorsunuz. Şimdiden enerji toplamaya başlayın. Bununla beraber sağlık problemi yaşayan yükselen Yengeç burçları, yeni transitle beraber alternatif tedavi yöntemleri bulacak ve eski sağlıklarına kavuşabilecekler. Yerinizde olsam spor salonuna kaydolur, yeni bir spor dalını denerdim.
 

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Jüpiter-Yay geçişinin en şanslı burçlarından olan yükselen Aslanlar, bu yeni dönemde aşık olacaklar. Doğru zamanda doğru yerde olma rekoru kıracaksınız! Bununla beraber yaratıcılığınız da katbekat artacak. Aklınıza gelen fikirleri kağıda dökün ve kişisel projeler üzerinde çalışın.
 

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Jüpiter-Yay geçişinde birçok yükselen Başak burcu evlerini yeniden organize edecek. Bu belki tadilat, belki yeni bir ev arkadaşı; belki de anne, babanızdan alacağınız bir desteği simgeleyebilir. Alternatif olarak, bir bebek sahibi olabilir; ailenizin genişlediğini görebilirsiniz. 
 

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Bir blog ya da bir web sitesi açmak, podcast üretmek, kitap yazmak gibi hayalleriniz varsa, Jüpiter-Yay döneminde mutlaka bu fikir üzerinde çalışın. İletişim sektörüyle ilgili sevdiğiniz bir şey düşünün. Aklınıza yatan konuyla ilgili bir eğitim almak istiyorsanız kursa yazılıp dersler alın. Jüpiter-Yay transiti ayrıca ulaşım ve seyahati de işaret eder. Öyle ya da böyle birçok yükselen Terazi, 2019 yılı boyunca çok seyahat edecek gibi görünüyor. Yaptığınız geziler yaşadığınız şehre yakın yerlere olacak ama hepsinin tadını çıkaracaksınız. Bu geçiş, araba satın almanızı da sağlayabilir. 
 

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Geçtiğimiz sene Jüpiter sizin burcunuzdaydı ve geleceğiniz için tohumlar ektiniz. Şimdi meyveleri toplama zamanı! Daha büyük bir finansal gelir yolda... Jüpiter Yay'a geçtiğinde cebinizdeki para iki kat artacak. Hayatınızın mali yönden en cömert yılını yaşayacaksınız. 
 

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Yükselen Yay burçları, 2019'da tarih yazacak. Bu sene dileklerinizin gerçekleşebileceği altın bir yıl... Hayatınızda yeni bir sayfa açmak üzeresiniz. Her alanda çok başarılı insanlarla tanışacaksınız. Pek çok kişi size yardım etmek için elinden geleni yapacak. Bu görünüm aynı zamanda gerçek aşkla tanışmanız için de güçlü bir etki yaratır. En az bir yabancı ülkeye seyahat edeceksiniz. Jupiter dokunduğu her şeyi genişlettiği için, kariyer fırsatlarının da arttığını göreceksiniz. Peki para durumundan n'aber? Burada da haberler iyi! Aslında pek çok cephede, çok şey yapacaksınız. Jüpiter'i yükselen burçta ağırladığımız yıllar, genellikle bir dönüm noktasıdır. Siz de gelecek aylarda güzelliklerin bereketini göreceksiniz. Sizi fark etmesini istediğiniz insanlara gidin ve fikrinizi söyleyin. Çünkü asıl maddi bereket, 1 yıl sonra gelecek. 2020'de muazzam bir finansal büyüme görme potansiyeliniz var ve hemen hemen hepsi, bu sene tohumlarını ektiğiniz işlerden gelecek. Bu yüzden bütün yükselen Yaylar 2019'u çok iyi değerlendirmeli. 
 

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Bu, hayatınızın en güzel yılı için bir hazırlık dönemi... 2 Aralık 2019-12 Aralık'tan 2020 arası hayatınız mükemmel akacak. Ama şimdi, geleceğe dair hayallerinizi ve bu hayalleri gerçekleştirirken karşılaşabileceğiniz engelleri düşünme zamanı! Bu sene bir plan yapın. Hayatınızdaki gereksiz öğeleri ve insanları ayıklayın. 
 

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Yükselen Kovalar, Jüpiter-Yay transitini çok sevecek. Önümüzdeki aylarda sosyal çevrenize yeni yüzler katacaksınız. Arkadaşlıklarınız, müşterileriniz, izleyicileriniz ve hayran kitlenizle olan temaslarınızın gelişecek. Bir yardım kuruluşu ya da hayır kurumuna, profesyonel ya da sosyal bir kulübe katılmayı düşünün. Daha sık sosyalleşin. Hayatınızın en iyi, en mutlu ve en şanslı dönemini değerlendirmek için bol bol sosyalleşmeniz gerekiyor. İş arkadaşları, irtibatta olduğunuz kişiler, 2019 boyunca, geleceğiniz için bir anahtar görevi görecek. Sosyal medya hesaplarınızı bu dönemde daha da ciddiye almanız gerekiyor. Mümkünse yeni bir mecraya katılın. Eğer genelde Instagram'da takılıyorsanız, bu sene de Twitter'ı deneyin. Takipçilerinizin sayısı patlayabilir! Bu yıl, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Son 10 yılın kariyer anlamındaki en şanslı burcu sizsiniz! 2019'un büyük bir bölümünde kariyerinizde büyük adımlar atacaksınız. İsminizi neon ışıklar altında görmeye hazır olun. Jüpiter Yay burcundayken, son on yılda yaptığınız tüm işlerin ödülünü verecek. Büyük bir terfi veya üst düzey bir iş için teklif alabilirsiniz. Freelance çalışıyorsanız, yeni ve prestijli müşteriler kapınızda olacak. Bir ödül kazanmanız da mümkün. Sosyal medyada, takipçileriniz belirgin bir şekilde artacak. 2019, şimdiye kadar yaşadığınız en büyük kariyer yılı olabilir. Örneğin yazarsanız, kitabınız farklı dillere tercüme edilebilir; ticaretle uğraşıyorsanız hizmetinizin ithalat ve ihracatını yapmaya başlayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı bir işiniz varsa oraya gitmeye davet edilebilirsiniz. Bu, uzun süredir veya hiç ziyaret etmediğiniz bir ülke olabilir. Bu yıl, birçok kültürle de temas kurmanızı sağlayacak. 

Bu makaleye ifade bırak