Tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kore Pop müziği, ülkemizde de büyük bir beğeniyle takip ediliyor. Doğan Egmont Yayıncılık tarafından hazırlanan ve Kore fanları arasında yoğun bir ilgiyle karşılanan K-Pop & Drama Dergisi, mart ayı itibarıyla yayın hayatına başladı. Piyasaya çıktığı ilk hafta ikinci baskı yapan dergi, bundan sonra da aylık olarak yayımlanmaya devam edecek. 

 İçeriğinde; 2018’de müzik dünyasına damga vuran BTS, Wanna One, Twice gibi K-Pop gruplarıyla, izlenme rekorları kıran “K-Drama” Kore dizi yıldızlarının yer aldığı K-Pop & Drama Dergisi ile siz de sokağın enerjisini yükseltin!  

K-Pop & Drama Dergisi ise Kore kültürüne ilgi duyan tüm K-Pop severleri tek bir noktada buluşturmayı hedefliyor. Derginin içeriğinde ise okuru şunlar bekliyor: 

• BTS, Wanna One, Twice, EXO, Red Velvet, SHINee, Blackpink, Got7, Seventeen, Monsta X gibi tüm dünyada büyük bir popülariteye sahip olan K-Pop müzik gruplarının röportajları, onlarla ilgili haberler, tanıtımlar, dedikodular. 
•  Korelilerden tüm dünyaya yayılan moda ve güzellik trendleri.
•  “K-Drama” adı altında bir salgın gibi yayılan, tüm dünyada izlenme rekorları kıran Kore dizileri ve ünlüleri.  
•   Testler, posterler ve özel haberler.