Eskişehir

Yerel Haber
06 Ekim 2017 - 12:19

Ka-Der'den Kent Konseyine Ziyaret

IHA

Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER) Genel Başkanı Nuray Karaoğlu ve beraberindeki heyet, Kent Konseyine gerçekleştirdikleri ziyarette, kadınlara yönelik projeler için Başkan Nuray Akçasoy’u tebrik ettiler.
Ülkemizde kadın adayların artması için kurulan ve Birleşmiş Milletler (BM) Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi ile Sabancı Vakfı tarafından yürütülen Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Bütçe uygulaması konusunda çalışmalar yapan KA.DER, görüş alışverişinde bulunmak için Eskişehir Kent Konseyi’ni ziyaret etti.
KA.DER Genel Başkanı Nuray Karaoğlu, Amasya eski Milletvekili Gönül Saray, CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Öner ve KA.DER Proje Koordinatörü Ayşe Şentürk tarafından gerçekleştirilen ziyarette konuşan, Başkan Karaoğlu “Kadın sorunları için yapacağınız her türlü projede birlikte çalışmaya hazırız” dedi.
Başkan Nuray Akçasoy, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, projelerde işbirliğine ve desteğe hazır olduklarını söyledi.

EskişehirYerel Seçim Sonuçları

Eskişehir Hava Durumu

15°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.