İstanbul

Yerel Haber
04 Temmuz 2014 - 16:56

KADIKÖY BEŞ YILINI GENÇLERLE PLANLIYOR

IHA

Kadıköy Belediyesi 5 yıllık stratejik plan hazırlıklarını geçlerle planlıyor. Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, "Gençlerin dinamik yapısını yerel yönetimlere yansımasını istiyoruz" dedi.
"Kadıköy'ün geleceğini birlikte planlıyoruz" diyerek yola çıkan Kadıköy Belediyesi, 6 Temmuz’da düzenlenmesi planlanan Stratejik Plan Çalıştayı öncesinde Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde ön bilgilendirme toplantısı düzenledi. Çalıştaya dair önerilerinin alındığı toplantıda ulaşım ve trafik sorunu, toplumsal cinsiyet, spor alanları ve faaliyetler, kültür ve sanatın gelişimi ve desteklenmesi gibi konularda hemfikir olundu.
"KADIKÖY'ÜN GELECEĞİNİ HEP BERABER PLANLAYABİLİRİZ"
Kadıköy Belediyesi Gençlik Çalıştayı’nın ön toplantısında konuşan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu “Önümüzdeki 5 yılın geleceğini birlikte planlamak istiyoruz. Bunun için Kadıköy'de yaşayan insanlarla birlikte, gençlerle, kadınlarla, çocuklarla, yaşlılarla yaşayan herkesin temsil edildiği bir yapı oluşturmayı hedefliyoruz. Gençlerin bu dinamik yapısının yerel yönetimlere yansımasını istiyoruz. Bu çalışmaya katıldığınız için teşekkür ediyoruz. Artık bundan sonraki süreçte her zaman birlikte bu yönetime katılmanızı düşünüyoruz. Beraber çalışırsak çok iyi şeyler yaratabiliriz" dedi.
6 Temmuz Pazar günü saat 10.00'da Kadıköy Belediyesi Zübeyde Hanım Evlendirme Dairesi Kokteyl Salonunda gerçekleşecek olan Stratejik Plan Gençlik Çalıştayı’nın ardından 12 Temmuz Cumartesi günü saat 10:00’da tüm katılımcılara açık bir çalıştay daha düzenlenerek Kadıköy’ün beş yıllık planı tartışmaya açılacak.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.