Gündem
11.01.2017 - 22:22 | Son Güncelleme: 11.01.2017-23:57

Kadıköy'demi psikolog cinayetinde tutuklama

Kadıköy'de psikolog Alper Engeler'i (49) bıçaklayarak  öldürdüğü iddia edilen şüpheli, "kasten öldürme" suçundan tutuklandı.

Sitene Ekle

Moda Ağabey Sokak'ta Yrd. Doç. Dr. Engeler'i yaşanan tartışma  sırasında bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan ve işlemlerinin  ardından Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edilen şüpheli H.E, nöbetçi savcıya ifade  verdi.

Savcılık, ifadesinin ardından şüpheliyi tutuklanması talebiyle nöbetçi  hakimliğe sevk etti.

Nöbetçi 8. Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli H.E'nin "kasten öldürme"  suçundan tutuklanmasına karar verdi.

Şüpheli H.E'nin hakimlik sorgusunda, Alper Engeler'i önceden biraz  tanıdığını belirterek, "Ben terzi dükkanının karşısında yatar kalkarım. Alper  gece yarısı kapıya doğru tekme attı, kapıyı yumrukladı. Uyandım. Bu sırada  terzinin kepenklerine zıpkınla atış yapıyordu. Dışarı çıktığımda kimse yoktu.  Sonradan aşağıya geldiğini gördüm. 'Sen miydin kapıya vuran?' dedim. Bana  küfretti. 'Evet ben vurdum' dedi. Montundan zıpkını çıkardığını gördüm. Ben de 2  metre yakınımda olan bıçağı aldım. Bana zıpkınla ateş edecek sandım. Uyku  sersemliğimin etkisiyle ve uzaklaşsın diye bıçağı salladım. İkimiz birlikte yere  düştük. Şahıs alkollüydü. Bıçakta ya da şahısta kan görmedim." ifadelerini  kullandığı belirtildi.


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hangi spor kulübü İzmir'de değildir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX