Gündem
06.12.2017 - 08:37 | Son Güncelleme: 08.12.2017-21:48

Kadın dizisinin 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Doruk kaçırılıyor...

Kadın son bölümü ile Salı akşamı ekrana geldi. Fox TV'nin fenomeni haline gelen Kadın dizisinin 8. yeni bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı. Doruk pazarda kayboluyor. Peki, Doruk'u kim kaçırıyor? İşte Kadın dizisinde yaşanacaklar...

Sitene Ekle

FOX TV'nin yeni dizisi Kadın hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam 7. son bölümü ile ekrana gelen Kadın dizisi yine herkesi ekrana kilitledi. Son bölümün hemen ardından 8. yeni bölüm fragmanı yayınlanan Kadın dizisinde yine duygu yüklü sahneler yaşanacak.

Kadın 8. bölümü ile 12 Aralık Salı akşamı FOX TV'de...

KADIN 8. BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Enver, Sarp’ın telefonunun Şirin’de olmasının şokunu hala atlatamamışken telefonda Şirin’in vapurdaki görüntülerini de görünce yıkılır. Hatice’nin hastaneden taburcu olmasının ardından her şey eski haline döner. Şirin’in tüm davranışlarını alttan alan Hatice, Şirin’in isteği üzerine Enver’den Sarp’ın telefonunu almaya çalışır. Ama Enver, çoktan telefonu Bahar’a göndermiştir. Hatice telefonda Bahar’ın görmemesi gereken şeyler olduğunu düşünerek telefonun peşine düşer. Bunun üzerine telefona ilk ulaşan Bahar mı, yoksa Hatice mi olacaktır?


Bilgi YarışmasıFenerbahçe hangi yıl 100. yılını kutladı?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Cem Karaca'nın söylediği "Ceviz Ağacı" adlı şarkının şairi kimdir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX