Yazımın başlığı oldukça iddialı öyle değil mi? Kadınız Güzel Olmalıyız! Süsü püsü seven doğasında güzel görünmeyi temsil eden canlılarız biz. Bence kendimizi güzelleştirirken hayatı da güzelleştirenlerdeniz. Çıktığımız bu güzelleşme yolculuğunda bize yardımcı olanlarda bence çok değerli. Şimdi size kendi ve mesleği güzel bir kadını tanıtmak istiyorum;

Güzelleştirmek için çıktığınız bu yolda neler yapıyorsunuz? Beyhan Ateşoğlu kimdir?
B.A:Kadınların güzelliğine güzellik katmaktan mutluluk duyan birisiyim. Müşterilerim ile aramızda çok güzel  ve samimi bir enerji oluşmakta ve bu da yapmış olduğum işe yansımakta :)

Yıllardır güzellik sektörünü yakından takip eden , gelişime ve değişme açık, yenilikçi , doğallıktan yana olan samimi ve işini aşkla yapan birisidir Beyhan Ateşoğlu.

Merkeziniz Bakırköy'de geçtiğimiz günlerde bende ziyaret ettim. Kocaman gülümsemeyle de ayrıldım. Bizleri mutlu edecek kadar ne işlemler yapıyorsunuz uygulamalarınızdan bahseder misiniz?
B.A:Teşekkürler. Evet Bakırköy’deyiz. Merkezimizde kullandığımız birinci sınıf malzemeler ve profesyonel hizmet birleşince kocaman gülümsemeler ile müşterilerimizi uğurluyoruz. İşlem olarak ; olarak kaş dizayn ,kıl tekniği (microbilading),eyeliner,dipliner,dudak renklendirme ve kontür, ipek kirpik, kirpik lifting...gibi işlemler yapılmaktadır.

Gözlemleriniz sonucu Türkiye'de en çok hangi uygulamayı yaptırıyor kadınlar?
B.A
:Daha önceki yıllarda daha çok estetik cerrahi işlemler ve dolgular tercih ediliyordu ama günümüzdeki son trend ise "Doğal Güzel Olmak". Bu da kaş tasarımı ,dudak renklendirme eyeliner ve ipek kirpik ile sağlanmaktadır. Çünkü bu güzellik her an için kalıcı ve doğal. Sabah uyandığınızda ,havuzda ,denizde ,her yerde her an doğal şekilde güzelsiniz , sizce de mükemmel değil mi? Bunu tüm kadınlar ister!!!

Erkek müşterileriniz var mı? Onlar kimlere güzel görünmek için neler yaptırıyorlar.
B.A:
Evet oldukça çok var erkek müşterilerimiz. Sanılanın aksine erkek müşterilerimiz de kaş ve saç similasyonu işlemleri yaptırmakta .Güzellik evrenseldir kadını erkeği yoktur. Onlarda biz bayanlar gibi iyi hissederek ayrılıyorlar.

Ebru Gündeş kaşı diye bir şey var Türkiye'de bence çığır da açtı o yıllarda her 10 kadından 9'u kaş şekliyle Ebru Gündeş gibi gezdi. Buna ben de dahil. Sizce güzel bir kaş şekli miydi?
B.A
:Hatırlamaz mıyım! Benimde yaptırmışlığım  o kaş modelinden. O yılların modasını düşünecek olursa bence yüzyıllar sonra da Türkiye’de konuşulacak bir güzellik hareketi Ebru Gündeş kaşı...

Kaşıyla örnek olan ünlü şimdi var mı?
B.A:İlk aklıma gelenler, Fahriye Evcen ,Aslı Enver gibi örnek verilen kaşlar var lakin her kişinin yüz şekli duruşu farklıdır. Onlarda güzel duran dizayn herkese uymayabilir. Bu yüzden ben kişiye özel kaş tasarımı yapıyorum .Müşterimin yüz yapısına uygun olan kaş tasarımını çizip birlikte karar veriyoruz ve daha sonrasında uygulama kısmına geçiyorum. Müşterilerimi  buradan mutlu gönderebilmek benim en iyi motivasyonum ve ödülüm.

Güzellik işleri bir o kadar da maliyetlidir. Hem uygun fiyatlı hem de başarılı uygulama yapan yerlere gitmek gerçekten büyük şans. Sizin fiyatlarınız nasıl?
B.A
:Sektörde bu işi profesyonel veya amatör şekilde yapan çok fazla kişi var ancak önemli olan bu işlemleri en pahalı veya en ucuz yerde yaptırmak asla olmamalı. Bu anlamda en kaliteli malzemeyi ve profesyonel hizmeti en makul fiyatlarla buluşturup sunuyoruz biz. Fiyatlarımız cep yakmıyor gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Sosyal medyada oldukça aktifsiniz hatta ünlüsünüz de denebilir. Buna inanın çünkü ben de sizi yakından takip eden bir takipçinizdim. Bu arada kadın kuşağı televizyon programlarında da sizi görüyoruz. Bu yoğun tempoya nasıl yetişiyorsunuz?
B.A:
Bu işin tek kuralı severek aşk ile yapmak .Ben işimi severek yaptığım için hiç yorulmuyorum, aksine bu yoğun tempodan mutlu oluyorum. Çünkü gelen müşterilerim bana güvenerek geliyor ve gülümseyerek gidiyor. Geniş bir kitlenin tercih ettiği kişi olmak çok özel hissediyor.

Müşterileriniz en çok nereden sizi bulup ulaşıyor?
B.A:
Aslında her yerden bana ulaşan müşterim var, Televizyon programları, sosyal medya ,müşteri tavsiyesi ,instagram ve facebook hatta Google aramaları ve Youtube. En aktif olduğum ve sorulara cevap verdiğim platform ise instagram hesabım olan beyhanatesoglu.

İçten sohbetiniz ve misafirperverliğiniz için teşekkürler. Günlerdir İpek sende bir güzellik var kaş ve eyeliner yaptırdığını sosyal medyadan takip etmesek inanmayacağız diyen takipçilerime ve arkadaşlarıma sesleniyorum. Sebebi Sevgili Beyhan Ateşoğlu...