01.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 01.10.2017-2:30 A-A+

KAFAMIZA BU SOKULUYOR‘Cennet’in Gözyaşları’nda, fakir ama okul birincisi Cennet, zengin Melisa’nın okul ödevini yapıyor. Hem de bitirme projesi. Fakirler çalışır ama hep fakir kalır, zenginler 
tembeldir ama nedense hep zengindir. Seyirci, seni tavlayan nedir? Güç ve para. Kafamıza sokulan budur. Haydi eyvallah!

Daha önce oynar mıydı?

‘Kırgın Çiçekler’, genç ve isimsiz bir kadroyla yola çıktı. Kimse şans vermiyordu, gün birincisi oldu ve 91’inci bölüme geldi. Yeni sezonda ekibe Tayanç Ayaydın dahil oldu. İşin başında, “Abi gel, böyle bir projemiz var oynar mısın?” diye sorsalardı, “Evet” der miydi? 

Nasıl anlamazsın?

‘Kayıtdışı’nda Ali Kemal, yemek masasındayken bir telefon geliyor. “Haydi ben gittim, sigorta işi çıkmış” diyor. Kendileri malum, istihbaratın adamı ve yıllardır 
evde, durumu kimse çakmıyor. Bizim hanım, “Bu kadın nasıl anlamıyor? Benden kaçmazdı” dedi. Eşi MİT elemanı ama evdekileranlamıyor. Var mı böyle aileler, valla merak ettim...

‘Kanım deli akar’

Esra Erol’da’ programında Esma kızımız ekrandaydı. “Şu an 21 yaşındayım. Kanım deli akıyor. Herkes beni idare edemez ama Bülent, bunu olgunluğuyla koruyabiliyor” dedi. Samimi ve kendini tanıyan bir tarifti. 

‘Bu oyunu biz bozacağız’

‘Söz’de Erdem Yarbay, ”Bu küresel güç denen acizlerin bildiği tek şey, kaos arkadaşlar. Onu da aşağımızda başarmış görünüyorlar” diyor. Yavuz Karasu, “Birinin masaya yumruğu vurması lazım. Bu da biziz” diyor. Gerçeğin senaryosu, bu kadar kararlı olabiliyor mu?

KARE DONUNCA

Biralı seyirci ekranda !

RTÜK uyuyor musun? Gençlerin ve çocuk-ların zinde ve ayakta oldukları saat diliminde ekranda, maçta bira içen bir adam var. Bu birayı nasıl sokmuş? Nerede güvenlik görevlileri? 

 

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.