11.07.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 11.07.2018-1:30 A-A+

‘Kalbim senin!’

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, nişanlısı Hailey Baldwin’e “Kalbim tamamen senin ve her zaman önceliğim olacaksın” sözleriyle aşkını ilan etti.

‘Kalbim senin!’

Hailey Baldwin’e Bahamalar’da evlilik teklif eden Justin Bieber, Instagram’dan nişanlısına aşk dolu sözler yazdı. İki siyah-beyaz fotoğraf paylaşan şarkıcı, “Bir şey söylemek için bir süre bekledim ama dayanamadım. Hailey, seninle ilgili her şeyi çok seviyorum. Hayatımı, her bir parçanı tanımakla, seni sabırla ve nazikçe severek geçireceğim. Kalbim tamamen senin ve her zaman önceliğim olacaksın. Hayatımın aşkısın ve ömrümü bir başkasıyla geçirmek istemezdim” diye yazdı.

Bieber, sözlerine şöyle devam etti:

“Hayatımın en güzel mevsimi için sabırsızlanıyorum! Artık her şey mantıklı görünüyor. Tanrı’nın zamanlaması mükemmel. Yedinci ayın yedinci gününde nişanlandık. Yedi rakamı, ruhani olarak harika. Eş bulan kişi, iyi bir şey bulur ve Tanrı’dan lütuf alır. Bu yıl ayrıcalık yılı!”

‘Tanrı’ya minnettarım’

Hailey Baldwin ise Twitter hesabından, “Hayatımda böyle bir mutluluğu hak etmek için ne yaptım bilemiyorum ama ömrümü paylaşacağım inanılmaz bir insanı bana verdiği için  Tanrı’ya minnettarım! Şükranlarımı hiçbir kelime ifade edemez” diye yazarak, kalp emojisi koydu.

 

Etiketler
Bilgi YarışmasıSibel Kekilli ve Birol Ünel'in başrollerini paylaştığı film hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.