18.03.2017 15:50 | Son Güncelleme:

Kalbimdeki Deniz 22. yeni bölüm fragmanında Alihan tutuklanıyor!

Kalbimdeki Deniz 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi akşamları ekrana gelen Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölümde Alihan'ın tutuklanmasının ardından Kıbrıs'a gitmek zorunda olduğunu belirten Deniz'e Mirat eşlik edecektir. Yolda istenmeyen sürprizlerle karşılaşan Deniz ve Mirat, Kıbrıs'ta beklenmedik sürprizlerle karşılaşacaktır. Kalbimdeki Deniz nefes kesen yeni bölüm fragmanı ile Cumartesi akşamı ekrana geliyor.

Başrollerini Özge Özberk ve Kutsi’nin paylaştığı Kalbimdeki Deniz dizisi Cumartesi akşamı ekranlara geldi. 22. yeni bölüm fragmanı yayınlanan Kalbimdeki Deniz'de heyecanlı olaylar yaşanmaya devam ediyor. Alihan'ın hapse düşmesi herkesi şoke ediyor. Mirat ve Deniz onu görmek için yola çıkar, Deniz ile Alihan'ın yüzleşmesi izleyicileri ekrana kilitleyecek.

KALBİMDEKİ DENİZ 21. SON BÖLÜM ÖZETİ

Mirat Alihan’la buluşacağını düşünerek tarif edilen yere gidip beklerken, çiftlik aşçı Emin’in cinayete kurban gittiği haberiyle sarsılır. Çiftliktekilerin ifadeleri alınırken, randevu yerinde uzun süredir boşa bekleyen ve olayı duyup karakola gelen Mirat, Emin’in cinayet zanlısı olarak tutuklanır.  Diyar, annesi ve kuzeniyle buluşmanın mutluluğunu yaşarken, Mirat’ın içeri girmesiyle Serdem’le kendi geleceği için de endişe duymaya başlar. Mustafa ve Ece nihayet birbirlerine aşklarını itiraf ederler. Deniz’in çabasıyla  suçsuzluğu ispat edilip özgürlüğüne kavuşan Mirat, ona olan duygularını itiraf edecekken Deniz buna engel olur. Şebnem’le yüzleşen Alihan ise ilişkiye bir şans verir ve ona  evlenme teklif eder. Nikah işlemleri için başvurmadan önce Deniz ve çocuklarla yüzleşmek üzere İstanbul’a gitmek üzere Şebnem’le vedalaşan Alihan’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. 

KALBİMDEKİ DENİZ 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0