Bartın

Yerel Haber
12 Eylül 2018 - 16:46

Kaldırım Çalışması Başladı

IHA

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yeni yerleşim alanlarının yol ve kaldırım ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.
Orduyeri Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Çağlayan Mevkii’nde başlatılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın, Belediye olarak mahallelerde ihtiyaç duyulan her noktaya hizmet götürdüklerini belirterek yeni yerleşim alanlarının ihtiyaçlarını da bu kapsamda hızla karşıladıklarını söyledi.
Akın açıklamasında “Belediye olarak mahallelerimizin alt yapı üst yapı ve çevre düzeni gibi ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Orduyeri Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Çağlayan Mevkii’nde ki yeni yerleşim alanlarının kaldırımlarını düzenlemeye başladık. Yaklaşık 50 metre uzunluğunda olacak kaldırımlar engelli vatandaşlarımızın da kullanıma uygun şekilde düzenlenecek. Çalışmalarımızı kısa zaman içinde tamamlayarak vatandaşlarımıza ulaşım kolaylığı sağlayacağız” dedi.

BartınYerel Seçim Sonuçları

Bartın Hava Durumu

10°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.