13.08.2017 11:14 | Son Güncelleme:

Kalp Atışı 8. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kalp Atışı 8. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak ediliyor. Cuma akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Kalp Atışı'nın son bölümünde Eylül ve Ali Asaf arasında romantik anlar yaşanmıştı, peki çift sevgili olmaya karar verecek mi? Show TV'nin sevilen dizisi Kalp Atışı'nın yeni bölüm tanıtımı henüz yayınlanmadı.

Kalp Atışı dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak 7. bölümü ile ekrana gelen Kalp Atışı dizisinde Ali Asaf ve Eylül önemli bir adım attı. Cuma akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan Kalp Atışı'nın 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

KALP ATIŞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Kalp Atışı”nın 7. bölümünde; Mehmet’in geçirdiği büyük motosiklet kazası Eylül’ü çok üzer. Ali Asaf kazanın ardından gerekli tüm müdahaleyi yaparken, tedaviye Sinan’ın karışması olayları çığırından çıkarır. Bahar’ın geçirdiği kötü olay sonrası gösterdiği büyük değişim hem hastane hem de Ali Asaf tarafından olumlu karşılanır. 

Süleyman ve Sinan’ın, Ziyanur ile gerginliği de oldukça tehlikeli restleşmelere varmıştır. Eylül, hastanede karşılaşmalarının ardından, geçmişine gömdüğü babasının, tekrar hayatına girmek istemesinden oldukça rahatsız olur. Ali Asaf’ın sporcu bir hastası için, hastanede ilk kez gerçekleştireceği uyanık beyin ameliyatı, herkeste büyük ilgi uyandırır. Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz gece ise, Ali Asaf’ın Eylül’e çocukluğunu hediye etmesi için müthiş bir fırsattır. İkisi arasında ki yakınlaşma Oğuz’un canını sıkarken, Ali Asaf ve Eylül bir ilki yaşarlar.

KALP ATIŞI SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0