MagazinRSS
25.11.2013 - 15:20 | Son Güncelleme: 25.11.2013-15:20

Kanal D Yayın Akışı - Kayıp bu akşam 20.00'de Kanal D'de

Kayıp izle,25 Kasım Pazartesi Kayıp izle,Kayıp'ta bu akşam neler olacak? Leyla oğlunu ne pahasına olursa olsun kurtarmak zorundadır bunu başarabilecek mi? Kayıp bu akşam 20.00'de Kanal D'de izle

Sitene Ekle
Kanal D Yayın Akışı - Kayıp bu akşam 20.00'de Kanal D'de

Kanal D Yayın Akışı - Kayıp bu akşam 20.00'de Kanal D'de

Kayıp izle,25 Kasım Pazartesi Kayıp izle,Kayıp'ta bu akşam neler olacak? Leyla oğlunu ne pahasına olursa olsun kurtarmak zorundadır bunu başarabilecek mi? Kayıp bu akşam 20.00'de Kanal D'de izleKayıp

Bu akşam Kayıp'ta heyacan yine dorukta

Artık Leyla da Falko'nun elinde
    
Oğlunu kurtarmaya çalışan Leyla da, Falko’nun eline düşüyor.

Günler sonra oğluna kavuşan Leyla çok mutludur. Ancak hem oğlunun hem de kendisinin ne kadar tehlikeli ve zor bir durumda olduklarını anlaması uzun sürmez. Bu adamlar ciddidir ve istediklerini almadan ikisini de bırakmayacaklardır. Leyla oğlunu ne pahasına olursa olsun kurtarmak zorundadır.

Özlem’in evine ise polisler incelemeye gelirler. Mehmet gelen kişinin hırsız olduğuna emin değildir fakat, elinde evden aldığı CD’yi görmüştür. Özlem bu konuda şüpheli konuşunca Mehmet onun üzerine gider. İkili arasında tatsız bir gerginlik yaşanır. Mehmet, Özlem’i evde yalnız bırakmak istemez ve ona bir teklifte bulunur. Özlem ise önce kabul etmeye pek yanaşmaz.

Kemal’in eve yalnız döndüğünü gören Elmas, Leyla için endişelendiğini, uzun süre önce evden çıktığını ve ona ulaşamadıklarını söyler. Kötü haber kısa sürede herkese ulaşır. Mehmet önce Leyla’nın Elmas ile gittikleri hoca ile görüşmeye gider.

İşlerin giderek sarpa sardığını gören Falko, bu kadar kalabalık nüfus ile nereye gideceklerini kara kara düşünür. Leyla’nın ani gelişi tüm planları altüst etmiştir. Üstelik hâlâ, oğlunu nasıl bulduğunu bir türlü çözememişlerdir. Ancak bir an önce bulundukları yeri terk etmek zorundadırlar. Falko, Hasan’ı arar ve ondan son bir iyilik ister.

Giderek arama çemberini daraltan Mehmet, Falko’nun ensesindedir.

Leyla da boş durmaz ve oğlunu da alıp kaçmak için girişimde bulunur. Polisler ve Mehmet sonunda Leyla ve Kerem’in tutulduğu evi bulur ama olaylar her iki taraf için de bekledikleri gibi gelişmez.

Yayın günü: 25 Kasım Pazartesi
Yayın saati: 20.00


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Bir sebeple bitirilmemiş cümle sonuna hangi işaret gelir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.