14.09.2017 10:46 | Son Güncelleme:

Kanatsız Kuşlar dizisi 14. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanatsız Kuşlar 13. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kanatsız Kuşlar'da Muzaffer'in Emre'ye tokat atması herkeste şok etkisi yarattı. Diğer yandan Emre'nin annesi Nefise'nin boşanması için elinden geleni ardına koymadı. Kanatsız Kuşlar'ın merakla beklenen 14. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Kanatsız Kuşlar 13. yeni bölümüyle yayınlandı. Emre annesinin Muzaffer'den boşanması için elinden geleni yaparken Nefise ise Zeynep'in Onur'la yaşadığı aşka karşı çıkmaktadır. Kanatsız Kuşlar 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

KANATSIZ KUŞLAR 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KANATSIZ KUŞLAR 13. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep ve Onur'un yakınlaştığını gören Nefise, gözlerine inanamaz ve kızının peşine düşer. Zeynep ise her şeyden habersiz, Onur'la doludizgin aşkını yaşamaktadır.

Tuba, Muzaffer'le vakit geçirmek için Nefise'nin bir anlık yokluğundan yararlanır. 

Kaan, Cemre'nin internette, uygunsuz sitelere düşen fotoğraflarını görür ve Cemre için işler içinden çıkılmaz bir hal alır. 

Küçük Aysun, Mert'le oynarken, Mert'in düştüğünü gören Muzaffer, Aysun'u bunun suçlusu sayarak öfkeden delirir. Aysun'u savunan Emre ile Muzaffer'in karşı karşıya gelmesi büyük olayların başlangıcı olur. Emre, intikam hırsıyla, Behzat'ın sinsi planlarından habersiz, yeniden onunla çalışmaya başlar. 

Zeynep için kavga eden Onur ve Ahmet'in arasında ise ipler iyice gerilir. Artık, Onur'un, Ahmet'i mahvetmek için bambaşka bir planı vardır. 

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

İkiliyi birbirlerine çok yakıştıranlar ve onların birbirlerine kavuşması için sosyal medyayı mesaj bombardımanına tutanları bu hafta sürprizler bekliyor. Onur ve Zeynep bu bölümde ilk kez birbirlerine aşklarını itiraf ederek romantik dakikalar yaşayacaklar. Ancak bu aşk, Zeynep'in uslanmaz platonik aşkı Ahmet (Ahmet Varlı) ve annesi Nefise (Deniz Bolışık) tarafından nasıl karşılanacak?

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0