Gündem
14.11.2017 - 14:46 | Son Güncelleme: 14.11.2017-15:10

Kanatsız Kuşlar 22. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanatsız Kuşlar 22. yeni bölüm fragmanı izleyenleri şaşırttı. Kanatsız Kuşlar geçtiğimiz hafta izleyicisini ATV ekranına kilitlemişti. Kanatsız Kuşlar beklenen 22. bölüm fragmanı ise yayınlandı. 22. bölümde neler olacak?

Sitene Ekle

ATV ekranının ilgiyle izlenen dizisi Kanatsız Kuşlar 16 Kasım 2017 Perşembe günü 20.00'de yayınlanacak.

KANATSIZ KUŞLAR 22. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zeynep, Ahmet'ten kaçarken, onu öldürdüğünü düşünmektedir. Onur ise bir türlü haber alamadığı Zeynep'i gerekirse sokak sokak arayarak bulmaya kararlıdır. Ancak içine düştükleri zor durumdan bu kez kurtarabilecekler midir?Muzaffer, Nefise'nin evine sığınan oğlunu almaya gider.Mert, Nefise ile Muzaffer'in arasının yeniden düzelmesini istemektedir. Bu durumun gerçekleşmesi ihtimali bile Emre'yi tekrar harekete geçirir.Hiç akla gelmeyecek bir sebeple, Muzaffer'le eve dönmek durumunda kalan Nefise, Tuba'yı çıldırtmaktadır.Ahmet, o günden sonra kayıplara karışmıştır. Ondan haber alamayan babası, oğlunun kayıp cesedi de bulunamayınca cinnet geçirir ve Zeynep'i suçlayarak herkesin gözü önünde beklenmedik bir hamlede bulunur.

KANATSIZ KUŞLAR 22. BÖLÜM FRAGMANI


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Oyuncularından Barış Akarsu'nun hayatını kaybetmesi ile yarıda kesilen dizi hangisidir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX