Kanye West Kuzey Kore'ye giderse bir daha dönmez

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile eski NBA yıldızı Dennis Rodman arasındaki enteresan kankalık durumu son sürat devam ediyor. Bu kankalık bromance'liğe kadar ilerleyebilir. İşte son gelişme: Rodman, Kanye West'i Kuzey Kore'ye götürmek istiyor. Sebebi ise şarkıcıyı Kim Jong-un'la tanıştırmak!

Kanye West Kuzey Kore'ye giderse bir daha dönmez

"Teklif götüreceğim"

"Teklif götüreceğim"

Dennis Rodman, US Weekly dergisine konuşmuş. Kim Jong-un ve Kanye West hakkında şunları söylemiş: "Bence Kim Jong-un bana saygı duyuyor. Kanye West de dünya çapında inanılmaz işler yapıyor. Ben de Kanye West'e saygı duyuyorum. Bir gün bir araya gelip işbirliği yapacağımızı diliyorum. Benimle Kuzey Kore'ye gitmesi için Kanye West'e teklif götüreceğim."

"İki deli bir araya gelmemeliydik"

"İki deli bir araya gelmemeliydik"

Bir tarafta Kim Jong-un, diğer tarafta Kanye West! Tehlikenin farkında mısınız? Dünyanın en büyük egolu insanlarından ikisi bir araya gelse sizce ne olur? Serdar Ortaç ve Hande Yener'in düet yaptıkları "İki deli bir araya gelmemeliydik" durumu yaşanmaz mı sizce de? Hatta Kanye West'in şişkin egosu Kim Jong-un'u görünce bir anda yerle bir olabilir.
 

'Kim' selfie'si

'Kim' selfie'si

İşin bir de 'selfie' boyutu var. Diyelim Dennis Rodman gibi Kanye West de bir 'KuzeyKoreSever' oldu. Kim Jong-un ile Kanye West'in eşi Kim Kardashian'ın de kanka olduğunu düşünün mesela! Hatta ve hatta Kim Jong-un ile Kim Kardashian'ın selfie çektiğini düşünün. Adı da elbette belli: 'Kim'... Müthiş...

"Ben, ben, ben..."

"Ben, ben, ben..."

Ancak ortada çok ama çok ciddi bir sıkıntı var. Diyelim Kanye West, eşi Kim Kardashian'la Kuzey Kore'ye gitti. Ve Kim Jong-un'la tıpkı Dennis Rodman gibi kanka oldu. Yandık... Bir daha Kuzey Kore'den geri dönmez ki! "Kimsenin yapmadığını ben yapıyorum, ben, ben!" şeklinde ego patlamaları yaşar.
 

'Halk insanı'na dönüşebilir

'Halk insanı'na dönüşebilir

Ki bunu derse diyecek lafımız olamaz, "Adam haklı" deriz. Sonuçta elimizi kolumuzu sallaya sallaya Kuzey Kore'ye gidemiyoruz ki... Kuzey Kore ve Kanye West birlikteliğinden çok enteresan şeyler çıkabilir. Popüler kültür figürüne dönüşen Kim Jong-un artık dünyayı tehdit etmekten komple vazgeçebilir, Kim Jong-un'un egosunu görünce Kanye West daha 'halk insanı'na dönüşebilir... Fena mı olur? Hashtag'ler açılsın: #KanyeWestKoreyeGitsin

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

 

Bu makaleye ifade bırak