TeknolojiRSS
13.03.2014 - 14:27 | Son Güncelleme: 13.03.2014-17:14

Kara Para Aşk 1. Bölüm izle (Kara Para Aşk İlk Bölüm İzle)

ATV'nin yeni dizisi Kara Para Aşk dün akşam ilk bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Baş rollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün oynadığı Kara Para Aşk 1. Bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Kara Para Aşk 1. Bölüm ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Kara Para Aşk 1. Bölüm izle (Kara Para Aşk İlk Bölüm İzle)

ATV'nin yeni dizisi Kara Para aşk dün akşam ilk bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Baş rollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün oynadığı Kara Para Aşk 1. Bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Kara Para Aşk 1. Bölüm ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

 

Baş rollerinde Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in olduğu Kara Para Aşk bu akşam ATV ekranlarında başlıyor. Ekranlara yeni bir soluk getirecek olan Kara Para Aşk dizisinin konusu ne? Tuba Büyüküstün Kara Para Aşk ile ilgili neler düşünüyor? ATV'nin yeni dizisi Kara Para Aşk fragmanlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.  Kara Para Aşk ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in dizisi ‘Kara Para Aşk’; bu akşam başlıyor. Feryal Gülman’ın günlüğü 10 bin liraya kiraladığı yalıda; artık Büyüküstün oturacak!
 
 
Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı “Kara Para Aşk”, dün akşam izleyicisiyle buluştu. Dizide Büyüküstün, varlıklı bir ailenin Roma’da yaşayan tasarımcı kızı Elif’i; Akyürek ise Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer’i canlandırıyor.
 
 
Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir.
 
Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. 
 
 
Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar.
 
Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir.
 
Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son Tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir. 
 
Kara Para Aşk Dizisinin Oyuncuları ve Karakterleri: 
 
Tuba Büyüküstün (Elif Denizer) - 30 yaşlarında kendine güvenen başarılı bir mücevher tasarımcısı Ahmet ile Zerrin'in kızı 
Engin Akyürek (Ömer Demir) - 30 yaşlarında organize suçlar şubesinde komiser.Sibel ile nişanlıdır. 
Erkan Can (Tayyar Dündar) - 50 yaşlarında işadamı aynı zamanda uyuşturucu baronu,Fatih'in babasıdır. 
Nebahat Çehre (Zerrin Denizer) - 60 yaşındadır.Ahmet'in karısı Aslı,Elif ve Nilüfer'in annesidir. 
Tuvana Türkay (Bahar Çınar) - 30 yaşlarında Elif'in çocukluktan beri dostu Levent'in büyük aşkıdır. 
Emre Kızılırmak (Levent İnanç) - 30 yaşında Bahar'ın sevgilisi işletme mezunu,işsizdir. 
Aytaç Arman (Ahmet Denizer) - Zerrin'in kocası Denizer Holding Yönetim Kurulu Başkanı'dır. 
Hazal Türesan (Aslı Denizer) - 40 yaşlarında Ahmet ve Zerrin'in en büyük kızı Taner'in karısıdır 
Serkan Kuru (Taner) - Aslı'nın kocası Denizer Holding'de çalışıyor. 
Bestemsu Özdemir (Nilüfer Denizer) - Ahmet ve Zerrin'in en küçük kızları neşeli ve eğlencelidir. 
Güler Ökten (Elvan Demir) - 65 yaşlarında Hüseyin ve Ömer'in annesidir. 
Bedia Ener (Fatma Andaç) - 55 yaşlarında Ev Hanımı Bekir'in karısı Sibel ve Hatice'nin annesidir. 
İlkin Tüfekçi (Pelin Serter) - 25 yaşlarında Emniyet Müdürlüğü'nde komiserdir. 
Saygın Soysal (Metin Dündar) - 30-35 yaşlarında Tayyar'ın yeğeni ve en has adamıdır. 
Ali Yörenç (Fatih Dündar) - Üniversite mezunu 27 yaşında Tayyar'ın oğludur. 
Selin Ortaçlı (Sibel Andaç) - 30 yaşlarında Ömer'in nişanlısı ilkokul öğretmenidir. 
Kerimhan Duman (Ferdi) - 17 yaşlarında Elif'in oğludur.

 

Kara Para Aşk'ta isyan
 
Günlük 10 bin lTL ödenerek Feryal Gülman’ın yalısında çekilen ‘Kara Para Aşk’ dizisinin seti önceki gün Bebek’teydi. Dış çekimler için Bebek Caddesi’ne kurulan set ekibi, özellikle meraklı sürücüler ve çevreden geçip fotoğraf çekmeye çalışanlar nedeniyle adeta saç baş yoldu.
 
ATV’nin başrollerini Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre ve Engin Akyürek’in paylaştığı ‘Kara Para Aşk’ dizisi, Feryal Gülman’ın yalısında çekilmeye devam ediyor. Dizinin önceki gün Tuba Büyüküstün ve Nebahat Çehre’nin yer aldığı kapı önündeki bir sahnesi güçlükle tamamlanabildi.
 
Milyon dolarlık yalının önüne kurulan set ekibi özellikle trafikte geçmeye çalışan araçlar ve çevredeki meraklı vatandaşlar nedeniyle zor anlar yaşadı. Set ekibinin kimi zaman yolu trafiğe kapatıp, yoldan geçen sürücüleri uyarmasıyla Büyüküstün ve Nebahat Çehre’nin lüks bir minibüse bindiği sahne dört-beş tekrardan sonra çekilebildi.
 
 
 
Kara Para Aşk
 
Kara Para Aşk dizisinin kadrosu belli oldu. Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre ve erkan can da yer alıyor.
 
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor… 
 
"Kara Para Aşk" 5 Mart Çarşamba akşamı atv'de başlıyor… 

)


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Hangisi Müslüman olup adını "Yusuf İslam" olarak değiştirmiştir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX