TeknolojiRSS
03.04.2014 - 09:47 | Son Güncelleme: 03.04.2014-17:41

Kara Para Aşk 4. Bölüm İzle (Kara Para Aşk Son Bölüm Kesintisiz Tek Part İzle)

Kara Para Aşk Son Bölüm full izle. ATV ekranın yeni dizisi Kara Para Aşk hız kesmeden devam ediyor. Heyecan dolu yeni bir bölüm ile izleyici karşısına çıkan Kara Para Aşk 4. Bölümde neler yaşandı? Kara Para Aşk 4. Bölümde Ömer ve Elif'in planları yolunda gitti mi? Kara Para Aşk 4. Bölümdeki büyük sürpriz neydi? Kara Para Aşk 4. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki linke tıklayabilirler. Kara Para Aşk 4. Bölüm kesintisiz tek parça halinde milliyet.com.tr'de (Kara Para Aşk İzle)

Sitene Ekle
Kara Para Aşk 4. Bölüm İzle (Kara Para Aşk Son Bölüm Kesintisiz Tek Part İzle)

Kara Para Aşk Son Bölüm full izle. ATV ekranın yeni dizisi Kara Para Aşk hız kesmeden devam ediyor. Heyecan dolu yeni bir bölüm ile izleyici karşısına çıkan Kara Para Aşk 4. Bölümde neler yaşandı? Kara Para Aşk 4. Bölümde Ömer ve Elif'in planları yolunda gitti mi? Kara Para Aşk 4. Bölümdeki büyük sürpriz neydi? Kara Para Aşk 4. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki linke tıklayabilirler. Kara Para Aşk 4. Bölüm kesintisiz tek parça halinde milliyet.com.tr'de (Kara Para Aşk İzle)

 

KARA PARA AŞK 4.BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

 

KARA PARA AŞK  4. Bölüm Özeti
 
Kara Para Aşk 4. Bölüm 3. Fragman
 
 
Karakol önünde Ömer'i vazgeçirmeye çalışan Elif bunu başaramaz. Ömer karakola girip şikayette bulunmak konusunda kararlıdır. Elif için geçen her dakika işlerin daha da zorlaşmasına neden olmaktadır. Polisin Nilüfer'in kaçırıldığını öğrenmesi kardeşinin ölüm fermanını imzalamak olduğunu bilen Elif karakol engelini aşmak zorundadır. Zerrin evde şık bir yemek masası hazırlatmış heyecanla kızlarını beklemektedir. Elif, karakol ve Ömer engelini aşsa bile annesine Nilüfer'in yokluğunu nasıl açıklayacağını bilmemektedir.
 
Her şeyin sarpa sardığını anlayan Elif sonunda Ömer'e Nilüfer'in kaçırıldığını itiraf eder. Ömer bir kez daha yardım etmek ister ama Elif buna yanaşmaz. Metin'in Ömer'in polis olduğunu hemen öğreneceğini düşünmektedir. Deneyimli bir polis olan Ömer, Pelin ve Arda yardımıyla kusursuz gibi görünen bir plan hazırlar ve Elif'i ikna eder. 
 
 
Elif çaresizlik içinde sorunlarını aşmaya çalışırken dost bildiği Bahar'a sığınır ve ona babasının yüklü miktarda borcu olduğunu bunun karşılığında elmasları bulması gerektiğini anlatır. Bahar'ın elmasları bulması konusundan kendisine yardım edeceğinden emindir. Oysa elmaslar Bahar'ın da iştahını kabartmıştır ve Bahar gözünü kırpmadan en yakın dostunu kalbinden vuracak oyunu başlatır. 
 
Elif ve Ömer planlarını uygulamaya başladıklarında Metin yeniden Elif'in karşısına çıkar. Babasının borcuna karşılık Elif'in daha çok karar para aklaması gerekmektedir. Elif bu kez yapmak istemediğini söyler. Başka bir şekilde borcunu ödeyip kardeşini almak istemektedir. Ama Metin'in ve Tayyar'ın ellerindeki tek koz Nilüfer değildir. Elif çırpındıkça bataklığa daha çok saplanmaktadır. 
 
Kara Para Aşk 4. Bölüm 2. Fragman
 
 
 
 
Roma uçağında Ömer'le burun buruna gelen Elif'in korktuğu başına gelmiştir. Roma'ya vardıklarında bir valiz dolusu parayı yakalanmadan gümrükten geçirmek ve bunu yaparken de Ömer'i atlatmak zorundadır. Ömer ise Elif'in tavırlarından başının ciddi bir şekilde belada olduğunu anlamıştır. Bütün karşı koymalarına rağmen Elif'e yardım etmeye, aynı zamanda elmasları bulmaya çalışır. Roma sokaklarında elmasların peşinde iz sürerlerken karşılarına çıkan gerçekler Elif'i derinden sarsar. Elif sonunda babasının büyük bir kara para aklama tezgahının içinde olduğunu öğrenir. Üstelik babası kara paraları aklarken biricik kızını da gözünü kırpmadan kullanmıştır
.
Nilüfer'e bir türlü ulaşamayan Zerrin, Tayyar'ın yanlış adres olduğundan habersiz kapısını çalar onunla dertleşip endişelerini anlatır. Tayyar profesyonelce Zerrin'i sakinleştirir. Zerrin dost bildiği Tayyar'ı akşam yemeğine davet eder. Tayyar sevgilisi Pınar'ı da alıp yemeğe gidecektir. Akşam yemeği Pınar ve Zerrin'in damadı Taner için hiç de kolay geçmeyecektir.
 
Kapatıldığı yerde çok zor şartlar altında olan Nilüfer ablasını onun kurtarmasını beklemektedir. Elif'in tedirgin hallerinden şüphelenen Ömer, Arda ve Pelin'in de yardımıyla Elif'in kız kardeşinin kaçırıldığını anlar ve Elif'e yardım etmek ister. Elif yardımı kabul etmediği gibi kardeşinin kaçırıldığı gerçeğini de saklar. Çünkü Elif istemeyerek de olsa verilen görevi yapmıştır ve karşılığında kardeşini alıp sessizce döneceğini sanmaktadır. Oysa Tayyar ve Metin'in onun için hazırladıkları sürprizler henüz bitmemiştir. 
 

Kara Para Aşk 3. Bölüm Fragman

Kara Para Aşk 3. Bölüm 2. Fragman

 

 

KARA PARA AŞK 2.BÖLÜM İZLE

 

Kara Para Aşk 2. Bölüm

Babasının sırlarla dolu bir cinayete kurban gitmesi, bulması gereken elmaslar, kardeşinin kaçırılması, Elif'i çaresizlik içinde bırakmıştır. Sokak ortasında öptüğü komiser Ömer ise Elif'in o an yanında görmek istediği son kişidir. Elif, Ömer'i atlatmak ve tek başına elmasları bulup kardeşini kurtarmak zorundadır. Elmasları arayacağı yeni adres Sibel'in evidir. Sibel'in ailesiyle tanışmak, yaşadığı evi görmek Elif'i derinden sarsar. Bir şekilde Sibel'in odasına girmeyi başaran Elif bir kutu bulur, cevaplanması gereken sorulardan birinin yanıtı bu kutuda gizlidir. 
 
Elif'in birilerinden korktuğu için kendisini öptüğünü anlayan Ömer, onu konuşturmaya çalışır ama başaramaz. Elif iş birliği yapmaya niyetli değildir fakat Ömer'in de pes etmek gibi bir adeti yoktur. Elif'i göz hapsine alarak Ahmet ve Sibel arasındaki ilk bağlantıyı kurmayı başarır. 
Elif çaresizce araştırma yaparken, Tayyar'ın onun için hazırladığı asıl plandan habersizdir. Kaybolan elmaslar aslında Tayyar'ın çok da umurunda değildir. Tayyar içinde Elif'in olduğu uzun vadeli bir plan peşindedir. Metin'e emri verir. Metin, Elif'e kardeşinin hayatını kurtarması karşılığında yapması gereken şeyi söyler. Elif'in hayatına bir bomba daha düşmüştür. Kardeşinin hayatını kurtarabilmesi için verilen görevi yapması üstelik de bunu Ömer'den saklamayı başarması gerekmektedir. 
 
 
Kara Para Aşk 2. Bölüm 2.  Fragmanı
 
 
Kara Para Aşk 2. Bölüm 1.  Fragmanı
 
 
 
Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı “Kara Para Aşk”, dün akşam izleyicisiyle buluştu. Dizide Büyüküstün, varlıklı bir ailenin Roma’da yaşayan tasarımcı kızı Elif’i; Akyürek ise Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer’i canlandırıyor.
 
 
Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir.
 
Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. 
 
 
Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar.
 
Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir.
 
Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir. 
 
Kara Para Aşk Dizisinin Oyuncuları ve Karakterleri: 
 
Tuba Büyüküstün (Elif Denizer) - 30 yaşlarında kendine güvenen başarılı bir mücevher tasarımcısı Ahmet ile Zerrin'in kızı 
Engin Akyürek (Ömer Demir) - 30 yaşlarında organize suçlar şubesinde komiser.Sibel ile nişanlıdır. 
Erkan Can (Tayyar Dündar) - 50 yaşlarında işadamı aynı zamanda uyuşturucu baronu,Fatih'in babasıdır. 
Nebahat Çehre (Zerrin Denizer) - 60 yaşındadır.Ahmet'in karısı Aslı,Elif ve Nilüfer'in annesidir. 
Tuvana Türkay (Bahar Çınar) - 30 yaşlarında Elif'in çocukluktan beri dostu Levent'in büyük aşkıdır. 
Emre Kızılırmak (Levent İnanç) - 30 yaşında Bahar'ın sevgilisi işletme mezunu,işsizdir. 
Aytaç Arman (Ahmet Denizer) - Zerrin'in kocası Denizer Holding Yönetim Kurulu Başkanı'dır. 
Hazal Türesan (Aslı Denizer) - 40 yaşlarında Ahmet ve Zerrin'in en büyük kızı Taner'in karısıdır 
Serkan Kuru (Taner) - Aslı'nın kocası Denizer Holding'de çalışıyor. 
Bestemsu Özdemir (Nilüfer Denizer) - Ahmet ve Zerrin'in en küçük kızları neşeli ve eğlencelidir. 
Güler Ökten (Elvan Demir) - 65 yaşlarında Hüseyin ve Ömer'in annesidir. 
Bedia Ener (Fatma Andaç) - 55 yaşlarında Ev Hanımı Bekir'in karısı Sibel ve Hatice'nin annesidir. 
İlkin Tüfekçi (Pelin Serter) - 25 yaşlarında Emniyet Müdürlüğü'nde komiserdir. 
Saygın Soysal (Metin Dündar) - 30-35 yaşlarında Tayyar'ın yeğeni ve en has adamıdır. 
Ali Yörenç (Fatih Dündar) - Üniversite mezunu 27 yaşında Tayyar'ın oğludur. 
Selin Ortaçlı (Sibel Andaç) - 30 yaşlarında Ömer'in nişanlısı ilkokul öğretmenidir. 
Kerimhan Duman (Ferdi) - 17 yaşlarında Elif'in oğludur.
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Hangisi kibarca olmayan, bayağı, sıradan anlamına gelir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX