12.04.2016 08:52 | Son Güncelleme:

Kara Sevda 26. son bölümde şoke eden intikam! -İzle

Ay Yapım imzalı, her Çarşamba milyonları ekran başına toplayan Kara Sevda'da Melisa Aslı Pamuk ve Ali Burak Ceylan'ın canlandırdığı Asu ve Tufan karakterleri başarılı oyunculuklarıyla büyük beğeni topluyor. Dizide; Emir ve ailesinden intikam almak için bir araya gelen Asu ve Tufan'ın gizemli işbirliği dikkatleri çekiyor. Kara Sevda 26.son bölüm ve detaylar haberimizde...

Star ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda 26. son bölümde nefesler tutuldu. Merakla beklenen Kara Sevda 26. son bölüm izleyiciye buluştu. Heyecanın doruğa tırmandığı yeni bölümünde şoke eden gelişmeler yaşandı. İşte Kara Sevda 26. son bölüm ve detayları...

KARA SEVDA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kara Sevda'da ; Emir (Kaan Urgancıoğlu) ve babası Galip'in (Burak Sergen)  yıllar önce hayatlarını kararttığı Asu ve Tufan'ın farklı kimliklerle intikam almak için yaptığı planlar her bölüm izleyiciyi ters köşeye yatırıyor. İş ortağı olarak tanıdığı Asu'nun aslında kız kardeşi olduğunu; sağ kolu olarak bildiği Tufan'ın ise yıllar önce Galip tarafından acımasızca annesinden koparıldığını bilmeyen Emir'i yeni bölümde heyecan dolu sürprizler bekliyor.

KEMAL VE EMİR YERALTINDA HESAPLAŞIYOR!

Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde, Nihan'ın kendisini boşluğa bırakarak canını tehlikeye atması Kemal ve Emir'i bu kez en sert hesaplaşmaya itecek.

Dizinin merakla beklenen bölümünde Kemal,  yaşam savaşı veren Nihan hayati tehlikeye atlatırsa onu tekrar Emir'le yaşamaya mahkum etmek istemeyecek. Maden ocağında gerçekleşecek Kemal ve Emir hesaplaşmasında yaşanacak gelişmeler dizide yeni bir dönemin başlamasına neden olacak.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı Kara Sevda heyecan dolu yeni bölümüyle 13 Nisan Çarşamba günü saat 20:00 Star TV'deKARA SEVDA 26. BÖLÜM ÖZETİ

Nihan yaşam mücadelesi veriyor!

Nihan'ın kendini boşluğa bırakması hem Kemal’de hem Emir’de bütün ezberleri bozan bir şok etkisi yaratır. Kemal, Emir ve sonrasında bütün aile hastaneye koşar. Nihan, yaşam savaşı verirken, Kemal bir kez olsun Nihan'ın yanına girmeye kararlıdır.

Emir, çaresizlikle Nihan'ın hayata dönüp dönemeyecğini beklerken, gazetede çıkan Nihan ve Kemal'in yasak aşk yaşadığına dair haber yapan magazinciler, Nihan'ın da haberini almış, hastane önüne doluşmuşlardır.  İhanet haberlerinden sonra Nihan intihar mı etti, kazara mı düştü? sorusu artık gündemdedir.

Nihan'ı kaybedebilme ihtimali Kemal’i yalnızca üzüntüye boğmaz; acısı ve öfkesini biler. Öte yandan Emir'in de yaşadıklarının sorumlusu olarak gördüğü Kemal'e öfkesi dinmez. Sonunda kontrolünü kaybeder ve sonu karakolda bitecek bir öfke patlaması yaşar.

Kemal, Nihan'ın gözlerini açacağına sonuna kadar inanır. Nihan gözlerini açarsa, artık onu Emir'in yanına göndermemekte kararlıdır.

Kemal aynı zamanda Emir'le de bütün yaşananları hesaplaşmak niyetindedir. Bunun için seçtiği mekan, hem Emir için hem de Kemal için yeni bir dönemin başlangıcına ev sahipliği yapacaktır.

Nihan hayata yeniden tutunursa, Kemal’le Nihan’ın hikayesine Kemal, ilk kez tek başına yön verecektir.

Yayın Günü: 13 Nisan Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

KARA SEVDA 26. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0