14.04.2016 17:02 | Son Güncelleme:

Kara Sevda 26. son bölümü ile izleyenleri gözyaşlarına boğdu! - İzle

Kara Sevda Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümü ile ekran başındaki izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Kara Sevda'da Nihan'ın verdiği yaşam mücadelesi izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Twitter'da #aç gözlerini etiketiyle sayısız beğeni tweeti atan izleyiciler, diziyi trend topic (en çok konuşulanlar) listesine taşıdı.İşte Kara Sevda'nın 26. bölümü ve işte o anlar..

Kara Sevda dizisi ekranlara gelen son bölümü ile izleyenlerine duygu dolu anlar yaşattı. Ay Yapım imzalı Kara Sevda'nın 26. bölümü  ekran başındaki milyonları gözyaşlarına boğdu.

Kara Sevda'da Kemal'den ayrı kalmayı kabullenemeyen Nihan'ın kendisini boşluğa bırakarak hayatını tehlikeye atması izleyenleri derinden sarsmıştı. Yeni bölümde; Nihan'ın verdiği yaşam mücadelesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Twitter'da #aç gözlerini etiketiyle sayısız beğeni tweeti atan izleyiciler, diziyi trend topic (en çok konuşulanlar) listesine taşıdı.

KEMAL VE EMİR YERALTINDA HESAPLAŞTI!

KARASEVDA 26. SON BÖLÜM TIKLA İZLE

Bölümde, Kemal ve Emir'in yeraltında, maden ocağında gerçekleşen yüzleşmesi unutulmaz anlara sahne oldu. Nihan'ın, Emir'e olan mecburiyetini sona erdirmek isteyen Kemal'in Emir'le hesaplaşmasında silahlar konuştu. Vicdanı ile hareket eden Kemal, tüm yaşananlara rağmen, ölümün eşiğine gelen Emir'in hayatını kurtardı.

ÖZGÜRLÜĞE UÇTULAR!

Bölümün final sahnesinde ise Kemal, hayati tehlikeyi atlatan Nihan'ı hastaneden helikopterle kaçırdı.
Kavuşmak için her yolu deneyen ama Emir'in kirli oyunlarıyla her seferinde başladıkları yere geri dönen Kemal ve Nihan,  artık her şeyi geride bırakıp,  vuslata erdiler. Kemal ve Nihan, Leyla'nın yardımıyla hastaneden helikopterle kaçarak  yeni bir başlangıca uçtular.Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor'un rol aldığı Kara Sevda her Çarşamba saat 20.00'da Star TV'de ekrana geliyor.

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0