20.03.2017 17:13 | Son Güncelleme:

Kara Sevda 61. bölümde Nihan gerçeği öğreniyor!

Kara Sevda 61. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen Kara Sevda dizisi bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde Nihan, Asu'nun kendini öldürmek istediğini öğreniyor. Emir, yaşananlardan haberdar olunca Asu'dan hesap soruyor. Peki Emir, Kara Sevda'nın yeni bölümünde Nihan için kardeşi Asu'dan vazgeçecek mi?

Ay Yapım imzalı sevilen dizi Kara Sevda 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in başrollerini paylaştığı Star Tv ekranlarında yayınlanan Kara Sevda yeni bölümü ile 22 Mart 2017 Çarşamba akşamı Star'da ekrana gelecek.

KARA SEVDA 61. BÖLÜM ÖZETİ

Kara Sevda dizisi yeni bölümünde, Kemal’in olaylar karşısında pes etmeye niyeti yoktur! Nihan ile Kemal’in gerçeklerle arasında duran kapı, Tarık’ın bıçak sırtında ilerleyen kaderi için son şanstır. Ancak Kemal’in de pes etmeye niyeti yoktur. Gerçekler en saf haliyle ortaya çıkana kadar Ozan’ın katiline giden yolu sonuna kadar sabırla izleyecektir.

KARA SEVDA 61. BÖLÜM FRAGMANI

Nihan’ın yaptığı kazaya dair izlerin Asu’ya kadar uzanması Emir’le Asu’yu karşı karşıya getirir. İki kardeş arasında oynanan pokerde Emir’in eli çok güçlüdür.

Hem Nihan’ın kazası, hem de Ozan’ın ölümüyle ilgili Gürcan’ın kilit rolü, ezeli düşman Kemal ile Emir arasındaki bayrak yarışını ateşler. Gürcan’ın kaçışıysa Asu’nun aleyhinedir. Kemal Gürcan’a ulaşabilmek için Asu ile baş başa kalacağı bir plan yapar. Bu planı an be an takip eden Nihan için dakikalar saat gibi geçecektir. Ancak Nihan da bu planın altında kalmaz; Kemal’e kendi cevabını hazırlar.

Asu, Tufan’la birlikte Emir’in tuzağına düştüğünde artık kurtulmak için bir mucizeye ihtiyacı vardır. Asu’nun beklediği mucize Nihan’ı az kalsın ölümüne sebep olabilecek trafik kazasıyla ilgili gerçeklere yaklaştırır.

Kemal, Gürkan’a yaklaştıkça Ozan’ın ölümüyle ilgili gerçeklere açılan kapıyı kapatmak Emir’e düşer. Ancak gerçeğe giden yolun önünü tıkamaya yetmeyecektir. Asu için tüm kapılar kapanıp, oyunlar bitmek üzeredir. Hikayenin sonunda ya ölüm, ya hapis vardır.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0