03.01.2018 11:44 | Son Güncelleme:
AA

Karacan: Allah rızası için memleket uğruna hizmet etmemiz gerekiyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan "2023,  2053, 2071 sürecine, bu memleketin geleceğine AK Parti kadroları ile hizmet etmek  istiyorsak, hesabı kenara bırakıp Allah rızası için memleket uğruna hizmet  etmemiz gerekiyor. Orta yaşın üstündekiler, Türkiye'nin nereden nereye geldiğini  çok iyi bilirler." dedi.

Sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile buluşmak için Nevşehir'e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı ziyaret ederek, kentle ilgili bilgi aldı.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i de ziyaret eden Karacan, AK  Parti İl Başkanlığı’nda parti yöneticileri ile görüştü.

Karacan, buradaki konuşmasında, 2019 seçimlerine birlik ve beraberlik  içinde çalışılması gerektiğini vurguladı.

Türkiye’nin AK Parti iktidarı sürecinde çok önemli mesafeler  katederek, güçlü bir konuma ulaştığını aktaran Harun Karacan, şunları kaydetti:

"2019'a giden süreçte bizim hep birlikte sahada olup, dava neferi  olarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Bizim yapmamız gereken kenetlenmek, bunu  2019'dan sonraki geleceğimiz için yapmamız gerekiyor. 2023, 2053, 2071 sürecine,  bu memleketin geleceğine AK Parti kadroları ile hizmet etmek istiyorsak hesabı  kenara bırakıp, Allah rızası için memleket uğruna hizmet etmemiz gerekiyor. Orta  yaşın üstündekiler Türkiye'nin nereden nereye geldiğini çok iyi bilirler. Belki  genç arkadaşlarımız 80'li yılların başını bilmeyebilir. Türkiye, bugünlere 2002  yılından sonraki süreçte Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip  Erdoğan vasıtasıyla geldi. Türkiye'nin elde etmiş olduğu imkanlardan dolayı  hepimizin Cumhurbaşkanımıza borcu var, hepimiz şapkamızı önümüze koyup, 2019  seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın nasıl elini rahatlatabiliriz diye düşünüp  çalışmalıyız. Sandık başkanından genel başkan yardımcısına kadar bize düşen görev  bu."

Karacan'a ziyaretlerinde AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa  Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider de eşlik etti.

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0