TeknolojiRSS
03.03.2014 - 15:41 | Son Güncelleme: 07.03.2014-15:11

Karadayı 61.Bölüm İzle (Karadayı son bölüm izle)

ATV'de reyting rekorları kıran Karadayı Pazartesi 61.bölümü ile ekranlara geldi. Karadayı 61.bölüme veda busesi damga vurdu. Hakim Feride'yi canlandıran Bergüzar Korel'in performansı sosyal medyada çok konuşuldu. Karadayı 61.bölümü tek parça ve donmadan izlemek için haberimizin devamını tıklayın. Karadayı son bölüm Milliyet.com.tr'de (Karadayı Yeni Bölüm İzle)

Sitene Ekle
Karadayı 61.Bölüm İzle (Karadayı son bölüm izle)

ATV'de reyting rekorları kıran Karadayı Pazartesi 61.bölümü ile ekranlara geldi. Karadayı 61.bölüme veda busesi damga vurdu. Hakim Feride'yi canlandıran Bergüzar Korel'in performansı sosyal medyada çok konuşuldu. Karadayı 61.bölümü tek parça ve donmadan izlemek için haberimizin devamını tıklayın. Karadayı son bölüm Milliyet.com.tr'de (Karadayı Yeni Bölüm İzle)Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından...Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

SOSYAL MEDYA'YA VEDA BUSESİ DAMGA VURDU

#vedabusesi Bergüzar Korel gerçekten harika bir oyuncu cancazım zira, ziyadesiyle üzüldük hakime hanıma  #Karadayı

Bu gece Hakime Hanım gecesi "Tebrikler" Bergüzar Korel.. Ders niteliğinde... #karadayı #vedabusesi

Bergüzar Korel harika bir oyunculuk sergiliyor...Onunla hissediyoruz yaşanan o büyük acıyı.
Bak smdi sarki dolandi dilime..Bir alev halinde düştün dilime,Hani ey göz yaşım akmayacaktin...#vedabusesi #karadayı

61.bölüm ile #karadayı efsane olacaksın derken eksik söylemişim. Mihenk taşın Bergüzar Korel bu hususta mihenk taşın oldu. :) #vedabusesi

KARADAYI 61.BÖLÜM İZLE



 

İŞTE KARADAYI 61. BÖLÜM FRAGMANI

KARADAYI 60. BÖLÜM KISA ÖZETİ

Hakim, Nazif Kara'nın kalemini kırdığı an, Mahir'in Feride'yle hayalini kurduğu geleceği, Kara ailesinin tutunacak dallarını, Songül ile Yasin'in mutlu yuva düşlerini, Nazif'in son demlerini ailesiyle yaşama umudunu da tuzla buz eder...

Nazif ailesinin geleceği için hayatından ve mücadeleden vazgeçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir. Adalete inancı kalmamıştır, Feride'ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan'ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır.
Mahir'in kararını duyan Feride şoke olur. Mahir'in çok büyük bir hata yaptığını anlatmaya çalışsa da Mahir'i vazgeçiremez. Mahir, Feride'den ayrılma pahasına aklındakini yapmaya kararlıdır.

Herkesin hayatı sonsuza kadar değişmek üzeredir. Kara ailesi yaşadıkları eve, mahalleye ve hayatlarına gizlice veda ederken Melih de ailesiyle vedalaşır kimseye belli etmeden. O da kendi kararını vermiş, taşıdığı vicdan azabından kendince kurtulmanın yolunu bulmuştur.

KARADAYI 60.BÖLÜM FRAGMANI

Karadayı'nın 59.bölümü ATV'de ekrana geldiği anda sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. 59. bölümde Savcı Turgut bir şekilde kendisini aklamayı başardı, dizinin sonu ise adeta şok etti. Nazif Kara'nın kalemi kırıldı ve idama mahkum oldu. İşte Karadayı'nın çok konuşulan 59. bölümü...

KARADAYI 59. BÖLÜM TEK PARÇA HALİNDE İZLE

 

Karadayı 59. Bölüm Özeti: Feride ve Mahir yaşadıkları küçücük kaçamağın bedelini bu kadar büyük ödeyeceklerini hiç tahmin etmemişlerdir. Kendileri yüzünden Nazif'in davasına gölge düşeceğini anladıkları an dünya başlarına yıkılır ama her ne olursa olsun mücadeleyi asla bırakmazlar.Yaşanacakları tahmin eden Nazif ise Karadayı 59. bölümde bambaşka kaygılar içindedir. Hürriyetinin son anlarını ailesiyle, onları mutlu ederek geçirmeye karar veren Nazif, Yasin ve Songül'ün yüzüklerini takmaya karar verir. Oysa kabadayı alemi Yasin hakkında kesin karara varmıştır... Mahir ve ailesi tam mutluluğu yaşarken yine kara bulutlar üstlerine çöker. Nazif yeniden duruşmaya çıkar. Ancak bu defa çıkacak karar herkesi yıkacaktır...

 



Karadayı ATV ekranlarından yayınlanan son bölümü ile izleyecileri ekran başına kilitledi. Karadayı'nın 58.bölümünü kaçırdıysanız ve internetten tek parça halinde izlemek istiyorsanız haberimizde buluna linke tıklayınız. Karadayı son bölüm ve daha fazlası milliyet.com.tr'de.

 
Karadayı 58. Bölüm Özeti: 

Feride merhametine yenik düşerek Suna'ya evini ve hayatını açar. Mahir ise bundan habersiz evdeki ilk akşamları için hazırlık yapmaktadır. Kapı açılıp eve girdiklerinde sadece Mahir'in hazırladığı sürpriz bozulmayacaktır. Aynı zamanda Feride ile hayatlarını da alt üst edecektir.Feride Mahir'in gönlünü almak, gözlerden uzak, hasret gidermek için küçük bir tatil ayarlar. İki sevgili mahcup ama sevgi dolu saatler yaşarken, bunun hem ilişkilerine hem de Nazif'in hürriyetine mal olabileceğinden habersizdirler. Çünkü Mehmet Saim bu tatilden haberdar olur.

KARADAYI 58.BÖLÜM TEK PARÇA HALİNDE İZLE
Türkiye'nin reyting rekortmeni dizisi Karadayı  yayınlanan son bölümü ile yine nefesleri kesti. Karadayı'nın  son bölümünü kaçırdıysanız haberimizdeki linkle tıklayarak izleyebilirsiniz. Karadayı 57. bölümü ve daha fazlası milliyet.com.tr'de. Karadayı son bölüm izle (Karadayı 57. bölüm izle)

İŞTE SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
Feride ve Mahir, Turgut'un tutuklanmasıyla bir nebze rahatlarlar fakat Mahir, Turgut'un üstüne demir parmaklıkların kapandığını görmeden huzur bulmayacaktır. Cezaevi yolunda kimsenin aklına gelmeyen bir sürpriz onları beklemektedir.
 
Karadayı yeni bölümde Feride'nin de adliyede beklemediği iki misafiri vardır; annesi ve Yargıtay Hakimi. İkisi de aynı anda Feride'nin karşısına çıkarlar. Karadayı yeni bölümde Kerime Hanım ise bu fırsatı değerlendirip, Feride'nin nişanı attığını hakime söylemeye karar verir.
 
Mahir ve Feride'nin arası, gazetede çıkan haber yüzünden açılır. Karadayı yeni bölümde Mahir Feride'ye Kabadayılardan uzak duracağına söz verir. Nilay'ın kaçırıldığı öğrenen Mahir, kardeşinin emanetiyle, Feride'ye verdiği söz arasında sıkışıp kalırken, karakoldan gelen kötü haberle sarsılır.

KARADAYI 57.BÖLÜM HEMEN İZLE
 
KARADAYI 55. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Bugüne kadar yaşadığı zor günlerin en karasıyla yüz yüzedir Mahir. Sevdiği kadının babası bu aşkın imkansızlığını anlatırken sessizce dinlemek zorundadır.
 
Feride, hayatındaki en önemli iki erkeğin karşı karşıya olduğundan habersiz, Sinan'ı girdiği yoldan geri çevirmeye çalışmaktadır. Oysa her şey Mehmet Saim'in kurduğu düzende ilerlemektedir.
 
Mahir, elinden kaçırdığı Suat'ın peşine düşer. Turgut'un duruşmasına az kalmıştır ve bir delil bulmak zorundadır. Turgut ise tutuklu yargılanma kararı çıkarsa, kendi yakalattığı suçlularla aynı hapishanede olmanın tedirginliğini yaşar. Buna bir çözüm bulması gerekmektedir.



 
KARADAYI 54. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
 
Mahir, Feride'nin Sinan'la nikah masasına oturduğunu duyunca delirir. Sevdiği kadının başkasının karısı olmasına izin vermeyecektir. Bu oyunu bozmak için harekete geçer.
 
Feride nikah organizasyonunda Sinan'ın bir günahı olmadığını düşünürken Sinan'ın aşkını itiraf etmesiyle şoke olur. Bunu da öğrenen Mahir için artık durmak, sabretmek diye bir seçenek yoktur... Yaptıklarının hesabını sormak için Sinan'ın karşısına dikilir ancak bu başına ummadığı dertler açar...
 
Feride bu nişan oyununu bitirmeye kararlıdır. Neticede babasını üzmeyi bile göze almıştır. Ama hiç beklemediği bir şey olur. En güvendiği insan tarafından sırtından bıçaklanır...
 
Mahir bir yandan Sinan'la uğraşırken diğer taraftan Turgut'un suçlarını ispat etmek için Suat'ın peşine düşer. Suat'ı yakalamak için zekice bir plan kuran Mahir hiç beklemediği biriyle yüz yüze gelir.
 
 
KARADAYI 53. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI? 
 
Feride ve Yasin'in bütün çabalarına rağmen, Mahir'in tutukluluk kararı verilir. Nazif Kara'dan sonra Mahir için de suçsuz yere cezaevinin yolu görünür. Feride, adaleti sağlamak için Mahir'in kaçmasına mani olduğuna ilk defa pişman olur. Çünkü Mahir'in etrafındaki çember gittikçe daralmaktadır.
 
Herkes elbirliği içinde Mahir'i kurtarmak için uğraşırken, Orhan abisi lehinde asla ifade vermeyeceğini açıkça söyler. Feride ve Nazif, Mahir için başka bir çıkış yolu olmadığının farkındadır.
 
Turgut ise babası İskender'i kandırmak için gizli görevde olduğunu beyan eder. İskender önce buna inansa da daha sonra Turgut'un yalan söylediğini, Mahir'in başını yakacağını anlar. Bildiklerini herkese anlatacağını Turgut'a söyleyerek onu evlatlıktan reddeder. Ancak bu çıkış İskender için tehlikeli olacaktır. Çünkü Turgut, Suat'ı yine görev başına çağırır. Üstelik bu defa gözden çıkardığı, kendi babasıdır.
 
 
KARADAYI 52. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Mahir ve Feride beklemedikleri bir durumla karşı karşıyadırlar. Ya Yasin'in dediğini yaparak kaçacaktır Mahir ya da Feride'yi dinleyip teslim olacaktır. Mahir her ne yaparsa yapsın başının ciddi dertte olduğunun farkındadır. Her şeye rağmen kendinden bekleneni yapar ve suçsuz olduğunu ifade ederek adalete teslim olur.
 
Feride sevdiği adamı kurtarmak için canla başla uğraşırken, Sinan da boş durmaz. Feride'nin ailesinin desteğini de arkasına alarak nişanlısı için hayır demesine imkan bırakmadığı bir sürpriz hazırlamaktadır.
 
Kara ailesi Nazif'in özgürlüğünün tadını çıkaramadan Mahir'in tutuklanmasıyla yıkılır. Bu sefer Nazif oğlunun suçsuzluğunu ispat etmek için mücadeleye başlar. Hem aileyi bir araya getirmek için hem de Mahir'i kurtarabilmek için kesinlikle Orhan'ı bulmalıdır. Oysa Orhan dönülmez bir yola girer ve Nilay'ı alıp kaçar. Bunu duyan Yılan sadece Orhan'ın değil, Nazif ve Mahir'in de başını yakacaktır.
 
 
KARADAYI 51. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Mahir en büyük düşmanı Turgut'la karşı karşıyadır sonunda. Bütün acılarının hesabını sorup, her türlü cezayı verebilecek haldedir. Yaşadığı büyük kayıplara rağmen, canını ellerinde tuttuğu Turgut'u öldürmeyi kendine yediremez ancak silahın ateş almasına da mani olamaz.
 
Nazif, Feride'nin karşısındadır. Herkes Feride'nin iki dudağının arasından çıkacak kararı beklemektedir. Karar sadece Kara ailesinin değil, Feride ve sevdiği Mahir'in de hayatını etkileyecektir. Bu ağır yükü taşımaktan yorulan Feride kararını açıklar...
 
Mahir çok kere ölmesini dilediği Turgut'un yaşaması için mücadele etmektedir bu sefer. Çünkü onun cezasını çekmesini istemektedir. Oysa Mahir'in bilmediği, Turgut'un ölürken bile Mahir'i de yanında sürüklemeye çalıştığıdır...
 
KARADAYI 50. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Mahir ve Feride'nin görüştüklerini öğrenen Mehmet Saim deliye döner. Turgut'un kaçması için yardım etmekten vazgeçer... Çünkü aklında yepyeni bir plan vardır artık...
 
Mahir uzun zamandır peşini kovaladıkları delilden bir netice çıkmadığını öğrenince, babası için bütün umudunu yitirmiştir. Zira Turgut'u da bulamamaktadırlar. Ama Feride, Nazif Kara davası için hala mücadele etmektedir. Feride'nin bu azmi karşısında Mahir de Turgut'u yakalamak için beklemeye başlar. Turgut da bundan habersiz Mahir'e adım adım yaklaşmaya.
 
Nazif kadim dostu Dalyan'ın arkasından iş çevirdiğini öğrenir ve hayal kırıklığına uğrar. Oysa kader Nazif'in yüzünü güldürmek için bambaşka bir sürpriz hazırlar. 
 
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Milyarlarca yıldız ve gezegenden oluşan kümelere ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX