TeknolojiRSS
17.03.2014 - 18:40 | Son Güncelleme: 17.03.2014-23:46

Karadayı 63.bölüm İzle (Karadayı Yeni Bölüm İzle)

Karadayı Yeni Bölüm İzle, ATV'nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölümüyle dün gece ekranlara geldi. Karadayı 63.bölümde neler oldu? Karadayı 63.bölümde feride gerçekleri öğrenebildi mi ? Karadayı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için yeni bölümüyle Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Karadayı 63.bölüm İzle (Karadayı Yeni Bölüm İzle)

Karadayı Yeni Bölüm İzle, ATV'nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölümüyle dün gece ekranlara geldi. Karadayı 63.bölümde neler oldu? Karadayı 63.bölümde feride gerçekleri öğrenebildi mi ? Karadayı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için yeni bölümüyle Milliyet.com.tr'de

 

 

Karadayı 63. Bölüm Özeti Hakim, Nazif Kara'nın kalemini kırdığı an, Mahir'in Feride'yle hayalini kurduğu geleceği, Kara ailesinin tutunacak dallarını, Songül ile Yasin'in mutlu yuva düşlerini, Nazif'in son demlerini ailesiyle yaşama umudunu da tuzla buz eder... Nazif ailesinin geleceği için hayatından ve mücadeleden vazgeçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir. Adalete inancı kalmamıştır, Feride'ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan'ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır.

KARADAYI 63.BÖLÜM  İZLE

17 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak Karadayı dizisi son bölüm fragmanı burada. ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi 63. bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisi yeni bölüm fragmanı izle. ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi 62. bölüm fragmanı yayınlandı.  Karadayı 63.bölüm televizyonda yayına girer girmez Milliyet.com.tr'de olacak. Karadayı 63.Bölüm fragmanı izle (Karadayı yeni bölüm izle)

Karadayı 63. bölümüyle 17 mart pazartesi akşamı kendi kanalında. Karadayı diziside Savcu Turgut idam edilecek. Nazif Kara zor durumda. ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi 63. bölüm fragmanı yayınlandı.

10 Mart pazartesi akşamı yayınlanacak Karadayı dizisi son bölüm fragmanı burada. Karadayı dizisi yeni bölüm fragmanı izle. Atv ekranlarının sevilen dizisi Karadayı 63. Bölümüyle ekranlardaki yerini alacak. Karadayı 63. Bölüm fragmanı yayınlandımı? Karadayı 63. Bölüm fragmanı izle. Karadayı 63. Bölüm fragmanı seyret 17 Mart pazartesi. Karadayı 63. Bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Karadayı 63. Bölüm Özeti Hakim, Nazif Kara'nın kalemini kırdığı an, Mahir'in Feride'yle hayalini kurduğu geleceği, Kara ailesinin tutunacak dallarını, Songül ile Yasin'in mutlu yuva düşlerini, Nazif'in son demlerini ailesiyle yaşama umudunu da tuzla buz eder... Nazif ailesinin geleceği için hayatından ve mücadeleden vazgeçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir. Adalete inancı kalmamıştır, Feride'ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan'ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır.

KARADAYI 63. BÖLÜM FRAGMANI İZLE
 

 Mahir'in kararını duyan Feride şoke olur. Mahir'in çok büyük bir hata yaptığını anlatmaya çalışsa da Mahir'i vazgeçiremez. Mahir, Feride'den ayrılma pahasına aklındakini yapmaya kararlıdır. Herkesin hayatı sonsuza kadar değişmek üzeredir. Kara ailesi yaşadıkları eve, mahalleye ve hayatlarına gizlice veda ederken Melih de ailesiyle vedalaşır kimseye belli etmeden. O da kendi kararını vermiş, taşıdığı vicdan azabından kendince kurtulmanın yolunu bulmuştur. Nazif ailesinin geleceği için hayatından ve mücadeleden vazgeçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir.

Adalete inancı kalmamıştır, Feride'ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan'ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır. Mahir'in kararını duyan Feride şoke olur. Mahir'in çok büyük bir hata yaptığını anlatmaya çalışsa da Mahir'i vazgeçiremez. Mahir, Feride'den ayrılma pahasına aklındakini yapmaya kararlıdır. Herkesin hayatı sonsuza kadar değişmek üzeredir. Kara ailesi yaşadıkları eve, mahalleye ve hayatlarına gizlice veda ederken Melih de ailesiyle vedalaşır kimseye belli etmeden. O da kendi kararını vermiş, taşıdığı vicdan azabından kendince kurtulmanın yolunu bulmuştur.

17 Mart Pazartesi 20:00 Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

 

KARADAYI 62.BÖLÜM

Karadayı 62.bölümü yine heyacanlı dakikalara sahne oldu. Karadayı muhteşem bir bölümle seyircisiyle buluştu. ATV'nin rekortmen dizisi Karadayı 62.bölümüyle ekranlara geldi. Karadayı son bölümünde neler olduğunu merak ediyorsanız haberimizi okuyun. Karadayı Son bölümü ve eski bölümleri Milliyet.com.tr'de Karadayı yeni bölüm İZLE (Karadayı 62.bölüm KESİNTİSİZ izle)

Karadayı 62.bölüm televizyonda yayına girer girmez Milliyet.com.tr'de canlı olarak verildi. Ayrıca Karadayı 62.bölüm fragmanını ve Karada'nın eski bölümlerini de Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz.

KARADAYI 62.BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

Karadayı 62. Bölüm Özeti

ATV Karadayı İzle, Karadayı muhteşem bir bölümle seyircisiyle buluşulacak. Karadayı 62.bölüm televizyonda yayına girer girmez Milliyet.com.tr'de olacak. Ayrıca Karadayı 62.bölüm fragmanını ve Karada'nın eski bölümlerini de Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz.

Mahir çok üzgündür. Nazif'in kararı bütün aileyi derinden sarsar. Babasının kurtuluşu için canı pahasına mücadele eden Mahir, Cumhurbaşkanı onayına kadar geçen süre içinde onu ipten kurtaracak başka bir yol bulmak zorundadır. Elinde bir tek Nazif'in kalemini kıran Hakim Akın kalmıştır. Mahir, Hakim Akın'ın tesir altında kalarak bu kararı verdiğine emindir ve kimler tarafından neyle tehdit edildiğini bulup suyu tersine çevirmek istemektedir. Hakim Akın'ın karşısına çıkar fakat onu ikna etmek hiç de kolay olmayacaktır. Mahir bir yandan da o gece ailesine silahlı saldırıda bulunanların kim olduğunun peşine düşer. Songül büyük bir vicdan azabı duyar. Yapılan soruşturma neticesinde tanıkların da ifadesiyle Melih'in intihar ettiği kesinleşmiştir. Feride bir nedeni olmadan Melih'in canına kıymayacağını bilmektedir. Neden sorusu içini kemirmektedir.

KARADAYI 62.BÖLÜM FRAGMANI

 

 

Kardeşinden kalan bir not ya da bir veda mektubu olup olmadığını araştırmaya başlar. Bu durum Mehmet Saim'i rahatsız eder. Zira eski defterlerin açılması hem Mehmet Saim hem de Turgut için hiç iyi olmayacaktır. Orhan ilk cinayetini işlemiştir. Muhsin'in nasıl öldürüldüğü soruşturulmaktadır. Bütün gözler Orhan'a çevrilmiştir. Gördüğü işkence yüzünden ayakta bile duramayan Orhan, Serdar'dan Nazif Baba'nın teslim olduğu haberini alır. Babası gözyaşları arasında teslim olur, tekrar parmaklıklar arkasındadır. Karadayı, Savcı Turgut'u ziyaret ederek bu işin daha bitmediğini, eğer babasının asılması durumunda kendi elleriyle boğacağını Turgutun yüzüne söylerek ne kadar kararlı oluduğunu gösterir. Artık Turgut'da rahat değildir. Mahir bu sözleri devamlı beynini kemirir. Bu arada Mahir, babasının kalemini kıran savcıya ziyaret eder.

KARADAYI 62. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ATV ekranlarından yayınlanan Karadayı son bölümü ile izleyecileri ekran başına kilitledi. Karadayı'nın 61.bölümünü kaçırdıysanız ve internetten tek parça halinde izlemek istiyorsanız haberimizde buluna linke tıklayınız. Karadayı son bölüm (61. bölüm izle)Karadayı 61. bölümde neler yaşandı? Karadayı son bölüm ve daha fazlası milliyet.com.tr'de.

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Karadayı 61. bölümünü izlemek için haberimizde bulunan link üzerinden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Karadayı, Pazartesi günlerinin rekortmen dizisi Karadayı 61.bölümüyle ekrana geldi. Karadayı'nın son bölümüne Veda Busesi damga vurdu. Karadayı'nın çok konuşulan yeni bölümünü izlemek için haberimizin devamındaki videoya tıklayınız.

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından...Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

KARADAYI SOSYAL MEDYA'YA VEDA BUSESİ DAMGA VURDU
#vedabusesi Bergüzar Korel gerçekten harika bir oyuncu cancazım zira, ziyadesiyle üzüldük hakime hanıma  #Karadayı

Bu gece Hakime Hanım gecesi "Tebrikler" Bergüzar Korel.. Ders niteliğinde... #karadayı #vedabusesi

Bergüzar Korel harika bir oyunculuk sergiliyor...Onunla hissediyoruz yaşanan o büyük acıyı.
Bak smdi sarki dolandi dilime..Bir alev halinde düştün dilime,Hani ey göz yaşım akmayacaktin...#vedabusesi #karadayı

61.bölüm ile #karadayı efsane olacaksın derken eksik söylemişim. Mihenk taşın Bergüzar Korel bu hususta mihenk taşın oldu. :) #vedabusesi

KARADAYI 61.BÖLÜM İZLE


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Balalayka hangi ülkenin enstrümanıdır?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX