TeknolojiRSS
26.03.2014 - 14:53 | Son Güncelleme: 26.03.2014-18:14

Karadayı 65. Bölüm Fragmanı izle (Karadayı Son Bölüm Kesintisiz Full izle)

Karadayı 65. Bölüm fragmanı izle. Karadayı Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı. Savcı Turgut öldürülüyor mu ? ATV ekranlarının sevilen dizisi Karadayı son bölümüyle yine nefesleri kesti. Karadayı 65. Bölümde neler olacak? Karadayı son bölümde neler yaşandı kaçırdınız mı? Karadayı 65. Bölüm fragmanı ve 64. Bölüm tamamı kesintisiz olarak Milliyet.com.tr'de (Karadayı Full İzle)

Sitene Ekle
Karadayı 65. Bölüm Fragmanı izle (Karadayı Son Bölüm Kesintisiz Full izle)

Karadayı 65. Bölüm fragmanı izle. Karadayı Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı. Savcı Turgut öldürülüyor mu ? ATV ekranlarının sevilen dizisi Karadayı son bölümüyle yine nefesleri kesti. Karadayı 65. Bölümde neler olacak? Karadayı son bölümde neler yaşandı kaçırdınız mı? Karadayı 65. Bölüm fragmanı ve 64. Bölüm tamamı kesintisiz olarak Milliyet.com.tr'de (Karadayı Full İzle)

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
 
KARADAYI 65. BÖLÜM FRAGMANI
 
 

Babasını ölümden kurtarmak için düşmanını özgürlüğüne kavuşturmayı göze alan Mahir, Turgut'u ikna etmeyi başarır. Turgut'u yakından tanıyan Feride ve Mahir bu kez oyunu onun kurallarına göre oynamayı kararlaştırır. Turgut özgürlüğüne kavuşmak için hem hapishane savcısına ifade vermek hem de Süleyman Savcı cinayetine dair sakladığı maddi bir kanıtın Mahir'in eline geçmesini sağlamak zorundadır.

Feride evini açtığı belki de Bahar'dan boşalan yeri doldurmak için yakınlaşmaya çalıştığı Suna'nın aslında muhbir olduğunu öğrenmiştir. Bir kez daha hayal kırıklığı yaşamaktadır ve Suna'ya çok kızgındır. Suna eşyalarını toplayıp Feride'nin evinden ayrılır. İstifa etmekte kararlı olan Feride'yi durdurmak isteyen Suna son hamlesini yapar. 
 
Orhan ustalıkla babasından gerçekleri saklamayı başarmıştır ama bunun geçici olduğunun farkındadır. Babasının daha fazla şüphelenmesine engel olmak için önlem almaya karar verir. 
 

KARADAYI 64. BÖLÜM FRAGMANI İZLEPazartesi akşamlarının sevilen dizisi Karadayı yine izleyecilerini ekran başına kilitledi. Karadayı'nın son bölümünü internetten izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan videoya tıklayınız. Karadayı yeni bölümde Feride gerçeklerini öğrendi m? Karadayı ve Feride arasında neler yaşandı. Karadayı 63.bölüm hakkında her şey bu haberde.

KARADAYI 63.BÖLÜM  İZLE

Karadayı İzle, ATV'nin sevilen dizisi Karadayı son bölümü ile Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yine seyircilerini ekran başına kilitleyen Karadayı'da gerçekler birbir ortaya çıkmaya başladı. Karadayı son bölümde Feride gerçekleri öğrendi mi ? Karadayı 63.bölümü kaçırdıysanız veya tekrardan izlemek istiyorsanız haberimizdeki linke tıklayın. Karadayı Milliyet.com.tr'de 

Karadayı 63. Bölüm Özeti Hakim, Nazif Kara'nın kalemini kırdığı an, Mahir'in Feride'yle hayalini kurduğu geleceği, Kara ailesinin tutunacak dallarını, Songül ile Yasin'in mutlu yuva düşlerini, Nazif'in son demlerini ailesiyle yaşama umudunu da tuzla buz eder... Nazif ailesinin geleceği için hayatından ve mücadeleden vazgeçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir. Adalete inancı kalmamıştır, Feride'ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan'ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır.

KARADAYI 63. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 


Mahir'in kararını duyan Feride şoke olur. Mahir'in çok büyük bir hata yaptığını anlatmaya çalışsa da Mahir'i vazgeçiremez. Mahir, Feride'den ayrılma pahasına aklındakini yapmaya kararlıdır. Herkesin hayatı sonsuza kadar değişmek üzeredir. Kara ailesi yaşadıkları eve, mahalleye ve hayatlarına gizlice veda ederken Melih de ailesiyle vedalaşır kimseye belli etmeden. O da kendi kararını vermiş, taşıdığı vicdan azabından kendince kurtulmanın yolunu bulmuştur. Nazif ailesinin geleceği için hayatından ve mücadeleden vazgeçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir.

Adalete inancı kalmamıştır, Feride'ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan'ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır. Mahir'in kararını duyan Feride şoke olur. Mahir'in çok büyük bir hata yaptığını anlatmaya çalışsa da Mahir'i vazgeçiremez. Mahir, Feride'den ayrılma pahasına aklındakini yapmaya kararlıdır. Herkesin hayatı sonsuza kadar değişmek üzeredir. Kara ailesi yaşadıkları eve, mahalleye ve hayatlarına gizlice veda ederken Melih de ailesiyle vedalaşır kimseye belli etmeden. O da kendi kararını vermiş, taşıdığı vicdan azabından kendince kurtulmanın yolunu bulmuştur.

17 Mart Pazartesi 20:00 Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

KARADAYI 62.BÖLÜM

Karadayı 62.bölümü yine heyacanlı dakikalara sahne oldu. Karadayı muhteşem bir bölümle seyircisiyle buluştu. ATV'nin rekortmen dizisi Karadayı 62.bölümüyle ekranlara geldi. Karadayı son bölümünde neler olduğunu merak ediyorsanız haberimizi okuyun. Karadayı Son bölümü ve eski bölümleri Milliyet.com.tr'de Karadayı yeni bölüm İZLE (Karadayı 62.bölüm KESİNTİSİZ izle)

Karadayı 62.bölüm televizyonda yayına girer girmez Milliyet.com.tr'de canlı olarak verildi. Ayrıca Karadayı 62.bölüm fragmanını ve Karada'nın eski bölümlerini de Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz.

KARADAYI 62.BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

Karadayı 62. Bölüm Özeti

ATV Karadayı İzle, Karadayı muhteşem bir bölümle seyircisiyle buluşulacak. Karadayı 62.bölüm televizyonda yayına girer girmez Milliyet.com.tr'de olacak. Ayrıca Karadayı 62.bölüm fragmanını ve Karada'nın eski bölümlerini de Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz.

Mahir çok üzgündür. Nazif'in kararı bütün aileyi derinden sarsar. Babasının kurtuluşu için canı pahasına mücadele eden Mahir, Cumhurbaşkanı onayına kadar geçen süre içinde onu ipten kurtaracak başka bir yol bulmak zorundadır. Elinde bir tek Nazif'in kalemini kıran Hakim Akın kalmıştır. Mahir, Hakim Akın'ın tesir altında kalarak bu kararı verdiğine emindir ve kimler tarafından neyle tehdit edildiğini bulup suyu tersine çevirmek istemektedir. Hakim Akın'ın karşısına çıkar fakat onu ikna etmek hiç de kolay olmayacaktır. Mahir bir yandan da o gece ailesine silahlı saldırıda bulunanların kim olduğunun peşine düşer. Songül büyük bir vicdan azabı duyar. Yapılan soruşturma neticesinde tanıkların da ifadesiyle Melih'in intihar ettiği kesinleşmiştir. Feride bir nedeni olmadan Melih'in canına kıymayacağını bilmektedir. Neden sorusu içini kemirmektedir.

KARADAYI 62.BÖLÜM FRAGMANI

 


Kardeşinden kalan bir not ya da bir veda mektubu olup olmadığını araştırmaya başlar. Bu durum Mehmet Saim'i rahatsız eder. Zira eski defterlerin açılması hem Mehmet Saim hem de Turgut için hiç iyi olmayacaktır. Orhan ilk cinayetini işlemiştir. Muhsin'in nasıl öldürüldüğü soruşturulmaktadır. Bütün gözler Orhan'a çevrilmiştir. Gördüğü işkence yüzünden ayakta bile duramayan Orhan, Serdar'dan Nazif Baba'nın teslim olduğu haberini alır. Babası gözyaşları arasında teslim olur, tekrar parmaklıklar arkasındadır. Karadayı, Savcı Turgut'u ziyaret ederek bu işin daha bitmediğini, eğer babasının asılması durumunda kendi elleriyle boğacağını Turgutun yüzüne söylerek ne kadar kararlı oluduğunu gösterir. Artık Turgut'da rahat değildir. Mahir bu sözleri devamlı beynini kemirir. Bu arada Mahir, babasının kalemini kıran savcıya ziyaret eder.

Necdet'i gazino solisti Süeda'dan kıskanan Ayten, kadınlığını kullanarak kocasının dikkatini çekmeye çalışır. Necdet ise Ayten'e mesafeli davranmaya devam ederken bir gece ansızın Mehmet Saim'in huzuruna çıkarılır. Mehmet Saim ona çok önemli bir görev verir. Necdet'in yeni görevi bütün dengeleri alt üst edecek niteliktedir.

 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
"Temel İçgüdü" filminin ünlü aktristi kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX