MagazinRSS
09.09.2013 - 19:19 | Son Güncelleme: 09.09.2013-20:54

Karadayı Yeni Sezon Bu Akşam ATV'de Başlıyor!

Karadayı bu akşam nefesleri kesecek! Karadayı Yeni Sezon Bölümü ile bu akşam ATV'de Gazete Manşetlerinde Suçlu Mahir ile Hakime Hanım haberleri düşüyor. Karadayı 37. yeni bölümü ile bu akşam Atv ekranlarında.

Sitene Ekle
Karadayı Yeni Sezon Bu Akşam ATV'de Başlıyor!

Karadayı bu akşam nefesleri kesecek...Karadayı izle (ATV Canlı) Karadayı Yeni Sezon Bölümü İzle! Gazete Manşetlerinde Suçlu Mahir ile Hakime Hanım haberleri düşüyor. Karadayı 37. yeni bölümü ile bu akşam Atv ekranlarında.

KARADAYI 2. SEZON

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi.1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı.Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından.Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

Karadayı Yeni Sezon Bölümü Bu Akşam ATV Ekranlarında İzleyebilirsiniz.

KARADAYI (2) 37. Bölüm Özeti
09 Eylül 2013, Pazartesi 20:00

Mahir'in itirafı herkesi şoke eder. Feride, Mahir'in maksadını anlamak isterken ortaya çıkan tanığın anlattıkları onu iyice çıkmaza sokar.
Mahir amacına ulaşır.
Artık parmaklıklar arkasındadır. Başlarına bu felaketi kimin getirdiğini, babasını ipe kimin göndermek istediğini öğrenmesine ramak kalmıştır.
Sonunda Necdet'le yüz yüze gelirler. Ancak ailesi için yaptığı bu fedakarlık, Feride ile arasındaki aşkı daha da imkansız hale getirir.
Feride aşkı ve ailesi arasında iyice sıkışıp kalır.
Kaybettiği yolunu bulmak isterken ayakları onu Mahir'e götürür... Ancak Mahir hiç beklemediği bir çözüm sunar Feride'ye.


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Osmanlı Devleti'nin kuruluş tarihi hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.