TeknolojiRSS
24.02.2014 - 11:07 | Son Güncelleme: 28.02.2014-23:43

Karagül 35.Bölüm İzle (Karagül Son Bölüm tek parçal izle)

Karagül,Fox TV’de ekranlara gelen Karagül 35.Bölümü ile ekranlara geldi. Geçen hafta reyting sıralamasında birinci olarak dikkatleri üzerin çeken Karagül 35.bölümünde neler yaşandı? Karagül 35.Bölüm’de tansiyon düşmek bilmiyor. Karagül 35.Bölüm’de heyecan durukta. Karagül 35.Bölüm'ü tek parça ve donmadan Milliyet.com.tr’de izleyebilirsiniz (Karagül İzle)

Sitene Ekle
Karagül 35.Bölüm İzle (Karagül Son Bölüm tek parçal izle)

Fox TV’de ekranlara gelen karagül 35.Bölümü ile ekranlara geldi. Geçen hafta reyting sıralamasında birinci olarak dikkatleri üzerin çeken Karagül 35.bölümünde neler yaşandı? Karagül 35.Bölüm’de tansiyon düşmek bilmiyor. Karagül 35.Bölüm’de heyecan durukta. Karagül 35.Bölüm'ü tek parça ve donmadan Milliyet.com.tr’de izleyebilirsiniz (Karagül İzle)

KARAGÜL 35.BÖLÜM ÖZETİ

Ebru karşısına çıkan adamlarla baş etmeye çalışırken, Fırat yardıma koşar. Fırat’ın Ebru’ya olan aşkı bu sefer onu çok ciddi problemlerle karşı karşıya bırakır. Kendal’ın Ebru için hazırladığı plan hiç tahmin etmediği sonuçlar doğurur. Fırat’ın başına gelenler konağa bomba gibi düşer. Ebru konaktakilere karşı tek başına ayakta durmak zorundadır. Baran Kendal’ın söylediklerine anlam vermeye çalışır ve Narin’e ne demek istediğini sorar. Sırrının altında kaybolan Narin, Baran karşısında iyice sıkışır. Ada başlarına gelecek felaketten habersiz, Serdar’a olan aşkını yaşarken; diğer tarafta Maya farklı duygular yaşamanın heyecanındadır. Ebru Fırat’ı kurtarmanın yollarını ararken, asıl kâbusun içine kendi düşer.

 

KARAGÜL 35.BÖLÜM TEK PARÇA İZLE


Karagül dizisi 35. bölüm fragmanı yayımlandı. İşte Karagül dizisi yeni bölüm izle. Karagül son bölüm izle. Karagül yeni fragman izle. Karagül izle. Karagül fragman izle videosu.

Karagül 35. Bölüm Fragmanı İzle-Karagül Yeni Bölüm Fragmanı İzle(28 Şubat 2014). Karagül'de Kendal Ebru'ya tuzak kurar. Fakat sanıldığı gibi ona kötülük yapmaz, tuzağı sonucunda Ebru kocasını öldürmekten dolayı tutuklanır.

KARAGÜL 35. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KARAGÜL 34.BÖLÜM  İZLE

KARAGÜL 34. BÖLÜM ÖZETİ
Karagül yeni bölümde Baran ve Kendal aralarında ki hesabı kapatırlar. Kendal'ın ise yepyeni kötü planları vardır ve uygulamak için harekete geçer. Özlem, kulak misafiri olup duyduğu Baran ve Sibel ' in sırrını konağa haykırır. Kendal Ağa ' nın yaptığı bu hatanın ağırlığı arasına sıkışıp kalan Baran ve Ayşe için sınav devam ederken, Sibel ' in artık olanlara dayanacak gücü kalmamıştır. Murat ' ın cüzdanının bulunması ile birlikte Kendal için artık bitmeyen kabuslar başlar. Savcılıktan gelen sürpriz kararla birlikte Kendal Ağa ' nın artık, konak kadınlarından daha büyük bir derdi vardır.

Sırlar artık birer birer ortaya dökülmekte, konağın içinde yaşayan herkes bundan payına düşeni almaktadır. Ama bu sefer en büyük payı Baran alır… Hiç bir suçu olmadan ağır bedeller ödeyen Baran için, artık hesaplaşma vakti gelir. Baran, arkasında en büyük destekçi olarak Ebru ' yu bulurken, Ebru, Kendal ve Narin ' in şimşeklerini üzerine çekmeye devam eder. Ebru, bir yandan ayakta durmaya çabalarken, diğer yandan yine konakta yaşanan bu büyük hesaplaşmanın müsebbibi olarak kendisini tam ortasında bulur. Ebru için Halfeti ' de yaşamak günden güne kolaylaşacağına zorlaşırken, kaldığı her günün bedelini ödemek zorunda kalır. Karagül her cuma günü Fox'ta.

KARAGÜL 34. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Her kaçış bir kurtuluş mu; yoksa yeni bedelleri ödemenin bir başlangıcı mı? Ebru kendini yine büyük bir sınavın içinde buluyor, ama bu sefer yalnız değil. Konak gelen haberle sarsılıyor. Baran ve Ayşe’nin açıldığı tekne enkazı bulunuyor. Belki de acıların en büyüğü yaşanıyor, fakat bu Ebru ve Narin cephesinde yep yeni bir gelişmeye neden oluyor. Sibel’in acısı en büyük sırrını ortaya çıkaracak mı? Kendal aldığı haberler yıkılırken, yaşadıklarına dayanamayan Sibel bu sefer Kendal’ın karşısına çok farklı çıkıyor. Baran, Ayşe’yle tüm yaşadıklarından sonra artık aralarında daha fazla sır olsun istemiyor. Tüm cesaretini topluyor ve Ayşe’nin karşısına çıkıyor. Ama konaktaki tüm dengeleri alt üst edip, herkesi sallayacak asıl sürpriz Özlem’den geliyor. Özlem, intikam için beklerken eline öyle bir koz geçiyor ki, bu Sibel için sonun başlangıcı oluyor.

Ayşe’nin konak içindeki baskılara dayanamayıp, konaktan ayrılma kararı karşısında bu kez Baran, Radikal bir karar verir. Bu karar, Baran ve Ayşe’nin başına geleceklerin ilk adımıdır. Çocukların karşı karşıya oldukları büyük tehlikeden habersiz olan konak halkı, onları hiç olmadıkları bir yerde aramaktadır. Bir yandan birbirleriyle hesaplaşmakta, çocukların kaçmasının sorumlusunu aramaktadırlar. Şamverdi konağı sakinleri büyük bir sınav vermektedir. Baran’ın yokluğu karşısında Ada ilk defa acı çekmekte, o da kimsenin haberi olmadan kendi içinde Baran’la ve kardeşlik duygusuyla hesaplaşmaktadır. Bu sırada Ada, destekçi olarak yanında Serdar’ı bulacaktır. Özlem, Baran ve Ayşe’nin aşklarını yaşamak için kaçtıklarından emindir. Bu eminlik duygusuyla kendince kurduğu oyunun içinde hem eğlenmekte, hem de hanım ağa olmanın yolunda adım adım ilerlemektedir. Ebru; her ne kadar mutsuzluğunun bir sebebi olarak Narin’i görse de yine de konağa dönüşünden mutlu olur. Ancak; Narin’den alacağı karşılık tam tersi yönünde olacaktır.

SON BÖLÜM YORUMLARI
Ali'mm Ayşe Yakut: "Cok guzel bir bölümdü izlemeye doyamadım. Fragman cok geldı ama gene murat yok pıyasada. Baranın hareketlerıne hastayım. Gelecek hafta narın ve ebru arasındaki bı takım buzlar eriyecek gıbı. Özleme hiç acımadım.."
Hatice Mehmet Ugur: "Özlem ölürse dizini anlami kalmas,evet cok heycanli.."
Sultan Mihriman Yeşim: "Çok guzeldi yaaaa.ama benim tahminim özlemi öldürmeyrcek...."
Ebru Taş: "Fragmanda izlediğimize inanalım mı inanmayalımmı bizde şaşırdık .."
Ebru Taş: "Ya kasımla özlem işbirliği yaptı dıyolar fakat özlem bayagı ceset torbasının içindeydi yani buna ne demeli .."
Büşra Durmaz: "banada ölmedi gibi geliyo özlem ölmuş gibide yapabilir yada anlasma yaptılar bence özlem ölürse filim nasıl konuyla butunlesıcek konu özlem üzerine sankı ebruyuda zehirledi yanlışlıkla..."

Sena Yılmaz: "Özlemle birlik olacaklar."
Cengiz Barna: "bir özet birbuçuk saat sürermi be kardeşim bu gidişle bu dizi izlenme oranı düşer işe gidecekleri heseba katmadılar."
Elif Sibel Hamza: "yazık özleme yaaa o olmadan dizinin tadı çıkmaz."
Ozlem Kaya: "oldurmeyecek kasimla elbirligi yapacak."
Zeynep Kaya Şengül: "kasimin eline fırat geçti öldürmez birlik olur."

Pelin Türkmen: "İnşallah rüyadır yaaa .. özlemsiz tadı olmaz artık:(."
Pelin Türkmen: "favorimm özlem yaa ne olurrr ona bişey olmasın kendalllll rahat bırak şu kızı artık !!!!!!."
Hasan'm Ila Ben: "öldürme z bence öldürdüm diye uydurup birlik yapck."
Buket Cino: "Özlemle işbirliği yapacak ...."

Tuğce Krbck: "Yaa öldürmesinn özlemii."
Serap Açıkgöz: "Kendal in fişi cekildi ; )."
Serap Açıkgöz: "Özlem i öldürmeyecek isbirligi yapcaklar sonucta ikiside kendal dan nefret ediyo hem özlem diziyi yürütüyo özlem olmasa konakdakiler resmen uyuyooo."
Pınar Karakaş: "Fragmanı paylaşırmısnz."


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Masalcı Grımm Kardeşler hangi ülkedendir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX