TeknolojiRSS
17.03.2014 - 14:21 | Son Güncelleme: 17.03.2014-17:56

Karagül 38. Bölüm Fragman İzle ( Karagül Yeni Bölüm fragman )

Karagül 38. Bölüm fragmanı izle. Karagül 38. Bölümde heyecan dorukta. Karagül 37. Bölüm kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler 37. Bölüm tek parça kesintisiz olarak haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Karagül 38. Bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül 38. Bölümde neler yaşanacak? Karagül 37. Bölüm tamamı ve 38. Bölüm fragmanı Milliyet.com.tr'de (Karagül İzle)

Sitene Ekle
Karagül 38. Bölüm Fragman İzle ( Karagül Yeni Bölüm fragman )

Karagül 38. Bölüm fragmanı izle. Karagül 38. Bölümde heyecan dorukta. Karagül 37. Bölüm kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler 37. Bölüm tek parça kesintisiz olarak haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Karagül 38. Bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül 38. Bölümde neler yaşanacak? Karagül 37. Bölüm tamamı ve 38. Bölüm fragmanı Milliyet.com.tr'de (Karagül İzle)

 

Karagül 38. Bölüm fragmanı

 

37. Bölüm Özeti

Bölüm Tarihi: 14/03/2014 
 
Ebru’nun, Fırat’ın suçunu üstlenmesi, konağın ortasına düşen bir bomba etkisi yaratmıştır. Kendal’ın hazırladığı tuzak, Ebru’yu demir parmaklıkların arkasına gönderirken, Fırat bu işin peşini bırakmayacaktır. Ancak, Fırat’ın bu ısrarı ona pahalıya mal olacak, Fırat, Ebru’ya olan aşkını kanıyla imzalayacaktır.
 
 
Konaktaki herkesin dozları farkları olsa da Ebru ile ilgili şüpheleri devam ederken, Kadriye duyduğu andan itibaren Ebru’ya olan inancını koruyacak, bu durum Ebru ile Kadriye arasında ki bağları kuvvetlendirecektir. Ebru’nun yokluğu, Ada, Maya, Rüzgar ve Baran arasındaki bağı güçlendirirken, bu, Narin için her ne kadar kabullenmek istemediği bir durum olsa da, Baran’ın net tavrı karşısında sessiz kalmak zorunda kalacaktır. Diğer yandan Özlem, Kendal için yavaş yavaş hazırladığı intikam planını yürütmektedir.
 
Kasım’la olan işbirliği Özlem’in başına hiç beklemediği bir belayı açarken, bu durum, Özlem’in kinini harlayacak, Özlem artık önüne geçilemez bir tehlike haline gelecektir.

Karagül 37. Bölüm Fragmanı:

 

 

KARAGÜL 36. BÖLÜM İZLE

 

Karagül 36. Bölüm Özeti

Ebru’nun tutuklanıp konaktan alınması, konağa bomba gibi düşer. Ada, Maya ve Rüzgar annelerini bu şekilde görünce perişan olurlar, artık çocuklar için hayat hiç bir zaman eskisi gibi olmayacaktır. Ada başta olmak üzere Oğuz ve Fırat’ta bu işin arkasında Kendal’ın olduğunu içten içe bilseler de ellerinde somut bir delil olmaması hepsinin elini ayağını bağlamaktadır.
 
Konaktaki herkes neredeyse Ebru’nun suçlu olduğuna inanmıştır. Ada ve Maya artık bu konakta duramayacaklardır... Rüzgar’ı da alıp konaktan ayrılırlar. Gidecekleri tek yere, Fırat’ın yanına sığınırlar. Kendal’ın tuttuğu avukat yüzünden ebru bir anda kendini içinden çıkamayacağı bir durumun ortasında bulur. Ebru kendini savunurken içine düştüğü tuzaktan kurtulmanın yollarını aramaktadır.
 
Ebru’nun tutuklanmasıyla serbest bırakılan Fırat, Ebru’ya atılan bu iftiranın peşine düşer. Fırat’ın girdiği bu yol, onu karanlık bir yola çekmektedir. Bu sırada Kendal bir yandan kasasından çalınan cüzdanın şokunu yaşarken, diğer yandan Ebru’ya kurduğu bu tuzağın sağlamlaşması ve ondan sonsuza kadar kurtulma planının peşindedir.
 
Karagül 36. Bölüm Fragmanı
 
 
 
Ebru karşısına çıkan adamlarla baş etmeye çalışırken, Fırat yardıma koşar. Fırat’ın Ebru’ya olan aşkı bu sefer onu çok ciddi problemlerle karşı karşıya bırakır. Kendal’ın Ebru için hazırladığı plan hiç tahmin etmediği sonuçlar doğurur.
Fırat’ın başına gelenler konağa bomba gibi düşer. Ebru konaktakilere karşı tek başına ayakta durmak zorundadır. Baran Kendal’ın söylediklerine anlam vermeye çalışır ve Narin’e ne demek istediğini sorar. 
 
 
Sırrının altında kaybolan Narin, Baran karşısında iyice sıkışır. Ada başlarına gelecek felaketten habersiz, Serdar’a olan aşkını yaşarken; diğer tarafta Maya farklı duygular yaşamanın heyecanındadır. Ebru Fırat’ı kurtarmanın yollarını ararken, asıl kâbusun içine kendi düşer.
 
 

 

KARAGÜL 34. BÖLÜM ÖZETİ
Karagül yeni bölümde Baran ve Kendal aralarında ki hesabı kapatırlar. Kendal'ın ise yepyeni kötü planları vardır ve uygulamak için harekete geçer. Özlem, kulak misafiri olup duyduğu Baran ve Sibel ' in sırrını konağa haykırır. Kendal Ağa ' nın yaptığı bu hatanın ağırlığı arasına sıkışıp kalan Baran ve Ayşe için sınav devam ederken, Sibel ' in artık olanlara dayanacak gücü kalmamıştır. Murat ' ın cüzdanının bulunması ile birlikte Kendal için artık bitmeyen kabuslar başlar. Savcılıktan gelen sürpriz kararla birlikte Kendal Ağa ' nın artık, konak kadınlarından daha büyük bir derdi vardır.

Sırlar artık birer birer ortaya dökülmekte, konağın içinde yaşayan herkes bundan payına düşeni almaktadır. Ama bu sefer en büyük payı Baran alır… Hiç bir suçu olmadan ağır bedeller ödeyen Baran için, artık hesaplaşma vakti gelir. Baran, arkasında en büyük destekçi olarak Ebru ' yu bulurken, Ebru, Kendal ve Narin ' in şimşeklerini üzerine çekmeye devam eder. Ebru, bir yandan ayakta durmaya çabalarken, diğer yandan yine konakta yaşanan bu büyük hesaplaşmanın müsebbibi olarak kendisini tam ortasında bulur. Ebru için Halfeti ' de yaşamak günden güne kolaylaşacağına zorlaşırken, kaldığı her günün bedelini ödemek zorunda kalır. Karagül her cuma günü Fox'ta.

KARAGÜL 34.BÖLÜM  İZLE


KARAGÜL 34. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Her kaçış bir kurtuluş mu; yoksa yeni bedelleri ödemenin bir başlangıcı mı? Ebru kendini yine büyük bir sınavın içinde buluyor, ama bu sefer yalnız değil. Konak gelen haberle sarsılıyor. Baran ve Ayşe’nin açıldığı tekne enkazı bulunuyor. Belki de acıların en büyüğü yaşanıyor, fakat bu Ebru ve Narin cephesinde yep yeni bir gelişmeye neden oluyor. Sibel’in acısı en büyük sırrını ortaya çıkaracak mı? Kendal aldığı haberler yıkılırken, yaşadıklarına dayanamayan Sibel bu sefer Kendal’ın karşısına çok farklı çıkıyor. Baran, Ayşe’yle tüm yaşadıklarından sonra artık aralarında daha fazla sır olsun istemiyor. Tüm cesaretini topluyor ve Ayşe’nin karşısına çıkıyor. Ama konaktaki tüm dengeleri alt üst edip, herkesi sallayacak asıl sürpriz Özlem’den geliyor. Özlem, intikam için beklerken eline öyle bir koz geçiyor ki, bu Sibel için sonun başlangıcı oluyor.

Ayşe’nin konak içindeki baskılara dayanamayıp, konaktan ayrılma kararı karşısında bu kez Baran, radikal bir karar verir. Bu karar, Baran ve Ayşe’nin başına geleceklerin ilk adımıdır. Çocukların karşı karşıya oldukları büyük tehlikeden habersiz olan konak halkı, onları hiç olmadıkları bir yerde aramaktadır. Bir yandan birbirleriyle hesaplaşmakta, çocukların kaçmasının sorumlusunu aramaktadırlar. Şamverdi konağı sakinleri büyük bir sınav vermektedir. Baran’ın yokluğu karşısında Ada ilk defa acı çekmekte, o da kimsenin haberi olmadan kendi içinde Baran’la ve kardeşlik duygusuyla hesaplaşmaktadır. Bu sırada Ada, destekçi olarak yanında Serdar’ı bulacaktır. Özlem, Baran ve Ayşe’nin aşklarını yaşamak için kaçtıklarından emindir. Bu eminlik duygusuyla kendince kurduğu oyunun içinde hem eğlenmekte, hem de hanım ağa olmanın yolunda adım adım ilerlemektedir. Ebru; her ne kadar mutsuzluğunun bir sebebi olarak Narin’i görse de yine de konağa dönüşünden mutlu olur. Ancak; Narin’den alacağı karşılık tam tersi yönünde olacaktır.

SON BÖLÜM YORUMLARI
Ali'mm Ayşe Yakut: "Cok guzel bir bölümdü izlemeye doyamadım. Fragman cok geldı ama gene murat yok pıyasada. Baranın hareketlerıne hastayım. Gelecek hafta narın ve ebru arasındaki bı takım buzlar eriyecek gıbı. Özleme hiç acımadım.."
Hatice Mehmet Ugur: "Özlem ölürse dizini anlami kalmas,evet cok heycanli.."
Sultan Mihriman Yeşim: "Çok guzeldi yaaaa.ama benim tahminim özlemi öldürmeyrcek...."
Ebru Taş: "Fragmanda izlediğimize inanalım mı inanmayalımmı bizde şaşırdık .."
Ebru Taş: "Ya kasımla özlem işbirliği yaptı dıyolar fakat özlem bayagı ceset torbasının içindeydi yani buna ne demeli .."
Büşra Durmaz: "banada ölmedi gibi geliyo özlem ölmuş gibide yapabilir yada anlasma yaptılar bence özlem ölürse filim nasıl konuyla butunlesıcek konu özlem üzerine sankı ebruyuda zehirledi yanlışlıkla..."

Sena Yılmaz: "Özlemle birlik olacaklar."
Cengiz Barna: "bir özet birbuçuk saat sürermi be kardeşim bu gidişle bu dizi izlenme oranı düşer işe gidecekleri heseba katmadılar."
Elif Sibel Hamza: "yazık özleme yaaa o olmadan dizinin tadı çıkmaz."
Ozlem Kaya: "oldurmeyecek kasimla elbirligi yapacak."
Zeynep Kaya Şengül: "kasimin eline fırat geçti öldürmez birlik olur."

Pelin Türkmen: "İnşallah rüyadır yaaa .. özlemsiz tadı olmaz artık:(."
Pelin Türkmen: "favorimm özlem yaa ne olurrr ona bişey olmasın kendalllll rahat bırak şu kızı artık !!!!!!."
Hasan'm Ila Ben: "öldürme z bence öldürdüm diye uydurup birlik yapck."
Buket Cino: "Özlemle işbirliği yapacak ...."

Tuğce Krbck: "Yaa öldürmesinn özlemii."
Serap Açıkgöz: "Kendal in fişi cekildi ; )."
Serap Açıkgöz: "Özlem i öldürmeyecek isbirligi yapcaklar sonucta ikiside kendal dan nefret ediyo hem özlem diziyi yürütüyo özlem olmasa konakdakiler resmen uyuyooo."
Pınar Karakaş: "Fragmanı paylaşırmısnz."


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
MİLLİYET.TV
    At kosturup birbirine değnek atarak topluca oynanan spor hangisidir?
    ©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX