Kayseri

Yerel Haber
29 Eylül 2015 - 15:57

KARAYEL DOLU DİZGİN ÇALIŞIYOR

IHA

Seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren, AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Emrah Karayel, baba ocağı Tomarza’daki ziyaretlerine devam ediyor.
Tomarza’nın İlçe Teşkilatı’nın yanı sıra, Şıhbarak, Çulha, Tahtakemer, İmamkullu, Kesir, Büyükcanlı, Dağyurdu, Çayınlı, Üçkonak mahallelerini gezerek hemşerileriyle sohbet eden Karayel şunları söyledi; “1 Kasım’da yapılacak genel seçimler kapsamında, çalışmalarımıza baba ocağım olan Tomarza İlçemizden başladım. Burada ilk olarak teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik. Buradaki ziyaretimizin ardından da il ve ilçe teşkilat mensuplarımız ile ilçemize bağlı mahallelerimizdeki vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onlarla hasbi hal edip, taleplerini aldık. Ayrıca daha önce vefat etmiş cenaze sahiplerine de taziye ziyaretinde bulunduk. Tomarza ilçesinde partimize karşı büyük bir teveccüh ve ilgi var. Bu teveccühün 1 Kasım seçimlerine yansıması halinde, Tomarza ilçemizden yüksek oranda AK parti’ye oy çıkacağını tahmin ediyorum."

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.