TeknolojiRSS
22.02.2014 - 12:06 | Son Güncelleme: 22.02.2014-12:13

Kardeş Payı 2.Bölüm 'Haydar Haydar' türküsü (Kardeş Payı Son Bölüm izle)

Kardeş Payı dizisinde Ahmet Kural oyunculuğunun yayında sesiyle de dikkat çekti. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini oynadığı Kardeş Payı'nın 2. bölümüne 'Haydar Haydar' türküsü damga vurdu. Start TV’nin yeni dizi Kardeş Payı 2.bölümüyle ekran başında eğlenceli dakikalar yaşattı. Dünyayı kurtaracak buluşlarına bir yatırımcı bulan mucit kardeşler sevinçten havalara uçtu. Kardeş Payı 2.bölümü donmadan tek parça olarak izlemek ve Kardeş Payı hakkında daha fazla bilgi almak için haberimizin devamını okuyun. Kardeş Payı 2.Bölüm Milliyet.com.tr’de

Sitene Ekle
Kardeş Payı 2.Bölüm 'Haydar Haydar' türküsü (Kardeş Payı Son Bölüm izle)

Kardeş Payı dizisinde Ahmet Kural oyunculuğunun yayında sesiyle de dikkat çekti. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini oynadığı Kardeş Payı'nın 2. bölümüne 'Haydar Haydar' türküsü damga vurdu. Start TV’nin yeni dizi Kardeş Payı 2.bölümüyle ekran başında eğlenceli dakikalar yaşattı. Dünyayı kurtaracak buluşlarına bir yatırımcı bulan mucit kardeşler sevinçten havalara uçtu. Kardeş Payı 2.bölümü donmadan tek parça olarak izlemek ve Kardeş Payı hakkında daha fazla bilgi almak için haberimizin devamını okuyun. Kardeş Payı 2.Bölüm Milliyet.com.tr’de

KARDEŞ PAYI 'HAYDAR HAYDAR' TÜRKÜSÜ İÇİN TIKLAYINIZ

Ekranlara geçen hafta merhaba diyen ve büyük ses getiren Kardeş Payı dizisinin 2. bölümfragmanı yayınlandı. Star TV'nin büyük umutlar beslediği dizi ilginç espiri anlayışı ve farklı senaryosuyla dikkat çekmeyi başardı. Son zamanlarda yaptıkları işlerde büyük ses getirenAhmet KuralMurat Cemcir ikilisine Behzat Ç dizisinden Eda rolüyle tanıdığımız Seda Balkan eşlik ediyor. Kardeş Payı 2. Bölümde  birbirinden ilginç olaylar bizleri bekliyor. 

 

KARDEŞ PAYI 2.BÖLÜM İZLE

KARDEŞ PAYI 2.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

KARDEŞ PAYI 2.BÖLÜM FRAGMANI

Kardeş Payı 2.Bölümde Metin ve Ali'nin icadına talip çıkıyor. . Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali'nin boşanma davası, Metin'in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.

 

 

KARDEŞ PAYI 1. BÖLÜMDE NELER OLDU

Perşembe günü izleyiciyle buluşan Kardeş Payı dizisinin reyting sonuçları ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ ve ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinin gerisinde kaldı.

Sevilen ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Selçuk Aydemir imzalı ‘Kardeş Payı’ dizisi Ezgi Mola ve Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programının gerisinde kaldı. Daha önce Beyaz perdede karşı karşıya gelen Ahmet Kural- Murat Cemcir ikilisi ile Ezgi Mola- Tolga Çevik arasında Düğün Dernek ve Patron Mutlu Son istiyor kapışması yaşanmıştı. Reyting sıralamasında birinciliği kaptırmayan yine Kurtlar Vadisi Pusu olurken ikinci ise yine Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin tekrarı oldu. Üçüncü sırada Arkadaşım Hoşgeldin ve dördüncü sırada ise Kardeş Payı dizisi yer aldı.

 

KARDEŞ PAYI'NI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 
Kardeş Payı dizisinde ilk bölümde neler yaşandı.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir mucitlikleriyle dünyayı güzelliştirmeye çalışacak!
Onlar sıradan tesisatçı değiller...Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali)  su tesisatçısı, Seda Bakan ise  evin geçimini sağlayan küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor. Senaryosunu Selçuk Aydemir’in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;
Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler. Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır. Ali ve Metin’in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur  ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60’ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra ben hinlik için yaratılmışım diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.

ALİ İHSAN VAROL KÖTÜ ADAM ROLÜNDE

Kardeş Payı dizisinin en büyük sürprizi Ali İhsan Varol’un oyunculuğa adım atması. Kelime Oyunu’yla sempati kazanan Varol, dizide kötü adam olacak.
 
'KARDEŞ PAYI' 1. FRAGMAN
 
 
Kardeş Payı dizisinin başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan var. Öne çıkan diğer oyuncular ise Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz ve Fulden Akyürek. Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor. Dizinin yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. Seçluk Aydemir'in hem senaryosunu yazdığı hen de yönettiği dizinin ilk bölümünün fragmanı yayınlandı.

Kardeş Payı

Ekranların en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir Kardeş Payı ile çok yakında Star’da seyircisiyle buluşacak…

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, proje tasarımı, senaryo ve yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.

 

KARDEŞ PAYI 3. FRAGMANI

 

 

 

 

Onlar sıradan tesisatçı değiller...
Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali)  su tesisatçısı, Seda Bakan ise  evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

Senaryosunu Selçuk Aydemir, Çağlar Yurt, Onay Durgun,
Murat & Emrah Kaman Kardeşler'in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;

Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve  Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi "Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun" gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN’İ GEÇEMEDİ

Kardeş Payı, Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın sahne aldığı ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programını hem reytinglerde hem de sosyal medyada gerisinde kaldı. ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programı Total’de üçüncü olurken ‘Kardeş Payı’ dizisi dördüncü sırada yer aldı. AB Grubu’ndaysa ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ ikinci olmayı başarırken, ‘Kardeş Payı’ dizisi üçüncü sırada kendisine yer bulabildi.

Kardeş Payı dizisinin geç saatte oynaması reyting sonuçlarını olumsuz etkilemiş görünse de ilerleyen günlerde Perşembe akşamının vazgeçilmezi olacağının sinyallerini şimdiden verdi bile.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
82. Oscar ödül töreninde "En İyi Yönetmen" kim almıştır?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX