TeknolojiRSS
26.03.2014 - 15:24 | Son Güncelleme: 27.03.2014-21:46

Kardeş Payı 6. Bölüm İzle (Kardeş Payı Yeni Bölüm Canlı İzle)

Kardeş Payı, Star Tv'nin beğenilen dizisi Kardeş Payı yeni bölümü ile canlı olarak Milliyet.com.tr'de. Kardeş Payı'nın bu bölümde kardeşlerin başı yine dertten kurtulmuyor. Kardeş Payı'nın gülme krizlerine sokacak yeni bölümünü canlı olarak haberimizden izleyebilirsiniz. Kardeş Payı Canlı İzle

Sitene Ekle
Kardeş Payı 6. Bölüm İzle (Kardeş Payı Yeni Bölüm Canlı İzle)

Kardeş Payı, Star Tv'nin beğenilen dizisi Kardeş Payı yeni bölümü ile canlı olarak Milliyet.com.tr'de. Kardeş Payı'nın bu bölümde kardeşlerin başı yine dertten kurtulmuyor. Kardeş Payı'nın gülme krizlerine sokacak yeni bölümünü canlı olarak haberimizden izleyebilirsiniz. Kardeş Payı Canlı İzle

KARDEŞ PAYI CANLI İZLE

Kardeş Payı, Star Tv'nin beğenilen dizisi Kardeş Payı yeni bölümü ile canlı olarak Milliyet.com.tr'de. Kardeş Payı'nın bu bölümde kardeşlerin başı yine dertten kurtulmuyor. Kardeş Payı'nın gülme krizlerine sokacak yeni bölümünü canlı olarak haberimizden izleyebilirsiniz. Kardeş Payı Canlı İzleCesetler nereden çıktı? Ali ve Metin’in başı yine dertte!

 
 
Ve olaylar karışır… Metin, Ali, Feyyza ve Eda içinde kimyasal maddeler ve iki cesetin olduğu bir kamyonla polise yakalanmıştır. Ve bütün bunlar yetmezmiş gibi bu kamyon da Hilmi’ye aittir. 17 bin dolar borçlarının olduğu Hilmi’ye…
 
Bu cesetler nereden çıktı? Kim bizimkileri ihbar etti? Hilmi bütün bu olanlardan sonra Metin ve Ali’ye ne yapacak? Metin ve Ali bu beladan nasıl bir planla kurtulacak? Bütün mahallelinin ister istemez dahil olduğu bu plan ne? 
 
Yayın günü:   27 Mart Perşembe
Yayın Saati:  22.45
 

Kardeş Payı 6. Bölüm Fragmanı

 

KARDEŞ PAYI 5.BÖLÜM İZLE

Kardeş Payı'nda sıfırlanmamış hesap! Hilmi borcunun peşine düşüyor.
 
 
On yedi bin dolar borç ne oldu? Tabii ki "Hilmi bunu unutmadı." Ali ve Metin için bir ödeme fırsatı oluşturdu. İkilimiz artık alt kademe hizmet sektörünün yeni prensleri mi olacak?
 
Feyyza, annelik güdüsünü tatmin etmeye çok yakın. Kartal, Oğuzhan ve Şerif de ona yardımcı.
Yiğit, fark edilmeden yardım etmek için elinden geleni yapsa da, bakalım yetecek mi?
 

KARDEŞ PAYI 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Motorları çalınan ama daha sonra yerine konan daha iyi bir motorla baş başa kalan mucit kardeşler durumu idrak etmekte zorlanıyor. Ali motoru çözmenin peşine düşerken, Metin de Eda’ya açılmanın peşinde. Feyyza aldığı teklifle baştan çıkıyor, Hamiyet mahalleye çeki düzen vermeye karar veriyor.

KARDEŞ PAYI 4. BÖLÜM FULL İZLE

Ahmet Kural ve Murat Cemcir mucitlikleriyle dünyayı güzelliştirmeye çalışacak!
Mahalle duygusunun yoğun olarak anlatıldığı, sıcacık aile dizisi ‘‘Kardeş Payı’’ üçüncü bölümü ile bu akşam  ekrana gelecek. Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek 

KARDEŞ PAYI 3.BÖLÜM BİPSİZ İZLE

 

KARDEŞ PAYI 3. BÖLÜM İZLE


Kardeş Payı'nda hırsız var!
Metin ve Ali'nin kafasında tek bir tek bir soru! İcadı kim çaldı? Paranoya kol geziyor. Herkes yapmış olabilir. Tam da icada talip çıkmışken Metin ve Ali bu aksiliği nasıl çözecek? Diğer yandan evin tek para getireni Feyyza'ya görücü geliyor. Hamiyet bu tehlikeyi baştan mı savacak, yoksa kızının mürüvvetini kabul mü edecek?

KARDEŞ PAYI 2. BÖLÜM BİPSİZ İZLE (SANSÜRSÜZ)

Kardeş Payı 2. Bölümde Yaşandı

Metin ve Ali’ye piyango çıktı!
Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali'nin boşanma davası, Metin'in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.
Kardeş Payı, Perşembe 22.15’de Bordo mavi bir heyecanla seyircisini bekliyor...

KARDEŞ PAYI 2. BÖLÜM İZLE


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Hangisi "görevden alma, göreve son verme" anlamına gelir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX