İkna sanatının sırları

İstanbul Liderlik Enstitüsü ve İstanbul Şehir Üniversitesi tarafından 23-26 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Lobicilik Okulu “Halkla İlişkiler ve Savunuculuk Sertifika Programı” kapsamında, dünyanın en iyi lobicilerini Türkiye’ye getiriyor.

İkna sanatının sırları

Özellikle batılı ülkelerin siyasal sistemlerinde bir köprü vazifesi gören lobicilik, geniş kapsamı ve katılımcılarıyla dikkat çeken Lobicilik Okulu’nda tüm detaylarıyla İstanbul Şehir Üniversitesi’nde ele alınacak.

İstanbul ŞehirÜniversitesi ve İstanbul Liderlik Enstitüsü tarafından 23-26 Ekim tarihlerinde düzenlenecekLobicilik Okulu, üniversite öğrencilerinden iş adamlarına, yöneticilerden akademisyenlere kadar alanlarında farkındalık oluşturmak isteyen herkese açık olacak.

“Evet” - “Hayır” sanatından “not tutma”ya kadar ikna aşamasında kullanılan modern stratejilerin aktarılacağı programda;James William Pardew (ABD EskiBulgaristanBüyükelçisi), G. Lincoln McCurdy (Turkish Colaition of America Başkanı), GligorTashkovich (MakedonyaEskiYatırımBakanı), Lydia Borlandbaşta olmak üzere lobiciliğin duayenleri saha tecrübelerini de katılımcılarla paylaşacak.

Katılımcılara Washington D.C’de Staj İmkânı

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı’nın çözüm ortaklığında dört gün sürecek program sonunda tüm katılımcılara tüm dünyaca kabul edilen bir katılım sertifikası verilirken, arzu eden katılımcılara Washington D.C’de staj yapma imkânı da sunulacak.

23 Ekim’de seçkin konukların katılımıyla başlayacak programa www.sehir.edu.trya da www.istanbulleadership.comadreslerinden başvuru yapılabilir.

6 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber