Geri Dön

Sanal Kariyer Fuarı 2018'de de üniversitelilere kapı açıyor

Toplamda 4'üncüsü, 2018 yılında ise 1'incisi düzenlenecek olan Sanal Kariyer Fuarı'nın başvuruları başladı. 'Anbean' adlı Üniversite İletişim Ajansı tarafından hem öğrencilere hem şirketlere yarar sağlamak amacıyla yapılan Sanal Kariyer Fuarı, öğrencileri ve şirketleri sanal ortamda bir araya getiriyor.

Sanal Kariyer Fuarı 2018'de de üniversitelilere kapı açıyor

Öğrenciler için iş ve staj imkanı

1-15 Mart 2018 tarihlerinde olmak üzere iki defa yapılacak olan Sanal Kariyer Fuarı, şirketlerin, öğrencilerin CV'sini incelemelerine ve staj ya da iş imkanı sunmalarına olanak tanıyor. Öğrenciler de şirketlerin profillerini inceleyerek iş ve staj imkanlarından haberdar olabilecek ve şirket çalışanlarıyla konuşup sorular sorarak bilgi alabilecek.

32 farklı şirket

Birbirinden köklü ve büyük 32 şirketin katılacağı Sanal Kariyer Fuarı'nın 2017 yılı etkinliklerine 6 bin 431 bin öğrenci, 21 farklı şirket ve 229 şirket yöneticisi katıldı. 7 bin 200'den fazla online konuşma gerçekleştirildi.

Hem öğrencilere hem şirketlere yönelik

Öğrenciler için online ve mobil erişim imkanı, şirket çalışanlarıyla iletişime geçme ve şirket bilgilerine ve iş ilanlarına ulaşma fırsatı tanınırken; şirketler için en iyi üniversitelerin öğrencilerine ulaşma şansı, yüksek etkileşim, ölçülebilir sonuçlar ve mobil uyum fırsatı bulunuyor.

25 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni25 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber