Sosyal sorumlulukta en iyi projeler

Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve En İyi Uygulamalar’ paneli 6 Mayıs’ta Sabancı Holding Konferans Salonu’nda düzenlenecek. Uluslararası standartlarda raporlama yapan şirket sayısının artması...

Sosyal sorumlulukta en iyi projeler

‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve En İyi Uygulamalar’ paneli 6 Mayıs’ta Sabancı Holding Konferans Salonu’nda düzenlenecek. Uluslararası standartlarda raporlama yapan şirket sayısının artması, bu konunun 2008 yılında Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) öncelikli hedefleri arasına alınması doğrultusunda düzenlenen panele Türkiye’den ve yurtdışından önemli konuşmacılar katılacak.

Sabancı Holding’in katkıları ve Turkcell’in ana sponsorluğuyla düzenlenecek panelin açılış konuşmalarını, TKYD Yönetim Kurulu Başkanı ve Yapı Kredi Murahhas Azası ve Genel Müdürü Tayfun Bayazıt, TKYD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sabancı Holding Risk Yönetimi Direktörü Dr. Tamer Saka yapacak. Ayrıca panelde World Council for Corporate Governance Başkanı Dr. Madhav Mehra, Center for Sustainability and Excellence (CSE) Genel Müdürü Nikos Avlonas, Union Fenosa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Müdürü Antonio Fuertes Zurita ve TKYD Yönetim Kurulu Üyesi-Orsa İletişim’in Kurucusu Salim Kadıbeşegil konuşmacı olarak yer alacak.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Amerikalılara FETÖ uyarısıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ABD kamuoyu için oluşturduğu tehlikeye işaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber